Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Este cineva din Petrosani?


Recommended Posts

Claudia, nu stiu cum sa va fac sa ma identificati ca nici eu nu reusesc sa va indentific pe voi. Din cite am inteles voi ati terminat la informatica, poate de aceea nu ne stim, sau, cine stie, poate ne-am sti numai daca ne-am vedea. Oricum, ma bucur ca ideea mea cu cei din Petrosani a prins. Numai bine - poate macar anul asta ajung si eu pe acolo!!! Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Servus la toata lumea de-o parte si de alta a oceanului! Claudia ma bucur ca ne-am regasit, am incercat sa-ti scriu un mail. Nadina eu stau tot pe independentei, pe langa scoala 6 (unde am si invatat). Oare ne cunostem, macar din vedere? toate bune, Mary
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dragelor, astazi am primit de la Dl. Mircea Goia un e-mail prin care ma anunta ca avem un forum al celor din Valea Jiului. Daca sunteti interesate (sau sotii vostrii care sunt din Vale) iata link-ul: http://www.jiuvalley.com/romana/forum/ Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mary23
Servus la toata lumea de-o parte si de alta a oceanului! Claudia ma bucur ca ne-am regasit, am incercat sa-ti scriu un mail. Nadina eu stau tot pe independentei, pe langa scoala 6 (unde am si invatat). Oare ne cunostem, macar din vedere? toate bune, Mary
MAry eu tot la Scoala nr. 6 am invatat si aveam diriginta o profa de mate-sper sa nu-i gresesc numele-Frisch. Si trebuie sa ma cunosti ca eram ditai namila de copil,n-aveai cum sa ma ratezi Pupicei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadina, diriga mea a fost tot de mate - Badulescu. Chiar daca zici ca erai "o namila de copil", eu tot te-am ratat. Tu ma cunosti? Am terminat sc.gen. prin '87 (daca nu gresesc). Mi-ar face placere sa ne intalnim, daca mai mergi pe-acasa. Eu merg sigur de Pasti. Toate bune, Mary
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...