Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Japonicile din Tokyo,o mina de ajutor,va rog


Recommended Posts

Piciorusele acelea sunt de tip B chiar asa scrie pe pachetelul care il cumperi daca imi dai adresa iti trimit de aici pt ca nu sunt scumpe ,trebuie sa fie in jur de 1000de ieni sau cum vrei tu!Ti-am spus ca trebuie sa am dreptate pt ca de aceeasi problema m-am lovit si eu acum cativa ani! Ma bucur ca ai reusit in sfarsit sa gasesti solutia!Daca nu esti sigura daca sunt de tip B sau nu trebuie sa o intrebi pe madam ochi stramti de la magazin daca sunt valabile si pt Rom pt ca trebuie sa aiba ei scris printr-un catalog pe acolo!Te pupic !Daca vrei eu iti trimit oricand![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pengunica,itzi multzumesc muuult de tot pentru toate explicatziile shi rabdarea de care ai dat dovada,mai ales ca io sint total pe dinafara de tot ce se numeshte Hi-tech shi nu in ultimul rind pentru amabilitatea cu care te-ai oferit sa ma ajutzi.Daca nu te deranjeaza shi daca ai drum pe la magazinele de electronice unde gaseshti asha ceva,te rog sa-mi cumperi un shteker din acela shi sa mi-l trimitzi.Am sa-tzi scriu un PM shi am sa-tzi dau adresa mea shi te rog sa-mi spui shi cum sa-tzi returnez banii.Nu conteaza ca este ieftin!Nu vreau sa profit de nimeni in nici un fel shi sper sa ma pot revansha shi in vreun alt fel,cindva.I-am dat shi lui Cami adresa shi nr de telefon,caci shi ea imi va cumpara unul,dar cred ca niciodata nu strika 2.Inca o data multzumesc [asia] shi [flo] de la mine. Remy,tzi-am raspuns iubita shi itzi multzumesc anticipat shi aici.[pup] shi [flo] pentru tine. Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea,ti-am trimis astazi steker de ala pt camera si pt ca nu am gasit special pt Romania [adica numai de tipC,pt ca de tip C sunt pt Rom si nu Tip B cum am spus la inceput]Ti-am trimis pt toate tarile ai sa-l gaseti in pungulita si pe cel bun pt Rom scrie pe o eticheta ca e de tipC,or sa-ti ajunga luni dupa cate mi-au spus cei de la posta ,daca ti-am fost de folos ma bucur nespus .In rest multa sanatate si sa auzim doar de bine![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...