Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala si sarcina


corina teo

Recommended Posts

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi din pacate nu avem voie [bang] avem colul scurt si drept urmare trebuie sa stam cuminti ptr bb. Va pupam si spor la [sex] ce bine de voi [:D] Nastere usoare si cu bebei super sanatosi din toate punctele de vedere !!!!!!!!!!!!!!! Andra cu burtica de 28 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai contraindicatii se poate, de ce nu? [cool] Iti spune o mamica in 28 de saptamani. Se poate cu mai multa grija (mai usor cu zdupaieli si acrobatii [:I]). Pana cand, asta nu iti pot spune din epxerienta. E adevarat insa ca grabeste nasterea si probabil ca de pe la jumatatea lunii a8a ar fi bine sa nu... Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut parte de o sarcina ne-mai-po-me-ni-ta!!!! viata sexuala s-a desfasurat in cele mai bune conditii pana inainte cu vreo doua saptamani de a naste.nu de alta,dar eram asa de mare si ma simteam asa de "bivolita pe franghie",incat....dar in rest,nu au fost probleme.si se zice ca face chiar bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]eu sunt in 36 de sapt. si la mine nu sa mai auzit de asa ceva de citeva luni bune ,,, sotul meu imi spune ca ii este frica sa ma atinga (cind mai ma prinde dezbracata prin casa isi face cruce[popa] cu ochii la burta mea[grasa])... si ma tot amageste dupa o zi pe alta si cind vine ziua promisa sa ne iubim [pathot]si noi putin ,imi spune ca il loveste pe bebelica si ca mai bine sa facem nanica[ups][bang]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o viata sexuala normala pana la 36 de saptamani, cand in una din reprizele [:I]noastre am simntit o durere puternica si am fugit la doctor [:(!], pana la cabinet m-am dilatat 2 cm (30 min a durat pana am ajuns la nea doc.) si am stat acolo o noapte, dupa care nenea doctorul a zis gata cu "exercitziual" acesta pana dupa nastere. A mai durat 3 saptamani si a venit bebe, dar cu cezariana asa ca am ami asteptat inca ceva timp... iar in mai multe detali nu mai intru ca imi este cu adevarat rusine deja [:I]. Gabbriela & Julian [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...