Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala si sarcina


corina teo

Recommended Posts

si eu!! si eu vreau sa va zic ceva!! Sunt in 19 saptamani insarcinata si cu [xinpat] e totul ok. Doar ca evitam pozitia care ne place cel mai mult ca sa nu-l sufocam pe bb!! Totul e foarte bine inca , si suntem putin mai atenti si grijulii. Sotul meu uneori imi spune in gluma: "poate imi trage una la cap intr-o zi ca sa il mai las in pace!!". Daca nu aveti probleme gen placenta praevia sau col scurt, puteti face fara probleme, e chiar indicat pentru psihicul si forma fizica a femeii. E adevarat in ultima luna cred ca e mai greu si stiu si eu ca in ultimele saptamani grabeste nasterea. multi pupici cu sanatate. Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hop si eu ca musca-n ciorba.....sexul ca sexul, dar voi aveti vise erotice? Ca eu in viata mea n-am avut asemenea vise [:I], cum am avut in ultima luna, cred ca puteau face un film xxx in toata regula care sa mai si sparga box-office-urile....[:D] Nu stiu daca e de ras sau de plans...... Cat despre [xinpat]...la mine e cam lipsa (chiar am postat un subiect pe tema asta la "in unul sau in doi....")....., probabil ca asta e si motivul atator vise erotice...... Mickyyy [gravi] 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he, ce filme pot face si eu, cu visele mele ,la fel [:I] Da' cu [sex], e mai rar,eu una nu ma pot relaxa de tot,parca tot mi-e teama. Plus ca sunt si asa de obosita mai tot timpul,ca de abia astept sa dorm. La mine cred ca hormonii de sarcina actioneaza invers, ca daca pana acum voiam cat mai des, acum nu prea mai am chef,culmea. Cred ca e si pe fond psihologic,asta e.Da-mi revin eu dupa... daca ne lasa bebe atunci [:D] [gravi] 12 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai facut de mult[xinpat] nici macar in timpul sarcinii deoarece ii era frica sotului sa nu-i faca rau copilului, doar la inceput cand aveam burtica mai mica. Acum nu-mi prea imi mai trebuie din cauza oboselii, seara ma culc imediat cum adoarme copilasul. Sper sa-mi revin repede deoarece am inceput sa fiu cam nervoasa[:(][:(] Sa auzim numai de bine Tania si Andrei Cosmin de 2 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt aproape de termen(39 saptamani) si pana acum am us o viata sexuala destul de activa. Desigur nu ca inainte![:D], mai ales in ultimul trimesrtru, ca de na....m-am facut si eu mai [grasa], si am pirdut din elasticitate!!![:D] N-am avut nici un fel de contractii dupa, si nu m-a durut mai nimic. Stiu ca se grabeste nasterea, dar la mine nu prea da rezultate(si mai am mai putin de o saptamana pana la termen), asa ca tre sa ma pun la treaba[xinpat], ca nerabdarea ma omoara!!!!!!!!!! Pupici!!!!! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu dupa ceam ramas insarcinata nu prea mai aveam chef,faceam dragoste tot mai rar cam la 2 saptamani. Cand aveam deja 40 desaptamani vroiam sa nasc odata si dr mi-a zis sa facem sex cat mai des ca sa provoc nasterea. Asa ca ne-am pus pe lucru si tot nu vroia bb sa vina pe lume. Am facut dragoste si inainte cu o seara de a merge la spital,dar tot fara efect. Pana la urma am nascut cu nastere indusa. Sarcina usoara iti doresc si sa faceti dragoste cat puteti caci dupa nastere va fi mai dificil in primele luni pana va acomodati cu bb. Dana&bb Andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da cica e normal si nu e contraindicat sa faci dragoste in timpul sarcinii.Ei la mine e altfel.Primele 4 luni a mers cum a mers dar dupa aceea mi-a fost frica.Acum bebe are 5 luni iar eu nu am deloc chef.Sunt f obosita nu-mi mai arde de asa ceva.Nu stiu cit timp mai are rabdare sotul meu cu mine.Sper sa-mi revina apetitul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...