Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala si sarcina


corina teo

Recommended Posts

la maine a fost ca in caragiale. Libidou sublim dar lipsea cu desavarsire. Una peste alta in cele noua luni am avut doar trei -patru intalniri cu sotul meu, dar dupa nastere , incepand din a treia saptamana aveam deja vise erotice cu....sotul meu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hop si eu!!! Si eu ca si gtania...deloc...din doua motive: 1. mi-a disparut cheul total...prefer sa dorm decat sa fac dragoste cu sotul meu; 2. sotului meu ii e frica sa facem dragoste ca sa nu patim ceva... Eu am si placenta praevia, dar nu mi-a interzis medicul sa [xinpat] Si de altfel eu sunt acum [grasa] si nu cred ca as fi in stare sa fac fata...dar am un sot intelegator, care pricepe ca acum prefer sa fiu mangaiata si rasfatata Claudia si [copil] Cristian 23 saptamani CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost ok, dar abia dupa luna a 4-a. Prin luna a trei-a tati ne-a bagat un embargo de vreo luna, de am vorbit singura. A fost cum a mai fost primul trimestru, in al doilea a fost suuuupeeer, iar acum in al treilea, ma sui pe pereti. Mai face si bebe niste miscari si cred ca atinge niste centri de mama-mama. Noroc ca am un sot super intelegator si atent. Pot spune ca este la fel de des ca ianinte de sarcina. Nu stiu cum va fi mai incolo. Sa speram ca bine. Diana (35 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu si eu buna mamici si viitoare mamaici. Se poate face dragoste nici o problema , ba chiar am citit un articcol cum bb e mult mai fericcit si linistit pt ca undele energetice il fac sa se simta bine dupa un moment intim...Insa imi amintesc (si asta nu de mult cat de greu imi venea).Pozitia cea mai buna pt mine era eu deasupra si el sub....fetelor nu radeti!!! [xinpat] Insa dupa ce am nascut desi a fost natural cheful a disparut ...tot in mod natural... Eu una sper sa-mi revin dar au trecut 5 luni si el(cheful) tot nu vine[tel]. Asa ca poate voi nu o sa patiti asa dupa nastere va pup Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se poate fff bine impaca sarcina cu [xinpat] chiar se spune ca sperma contine zinc care se asimileaza si face bine la bebel...in ultima luna de sarcina deja ma simteam ca un balon nu prea mai eram in the mood...dar iti doresc sarcina usoara si cat mai multe nopti si zile de amor. Lena [mamica] Freya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in primele saptamani de sarcina nu am avut chef deloc! Dar de vreo 2 saptamani mi-a revenit cheful mai tare ca niciodata, de se mira sotul meu! Acum are el retineri si ma intreaba daca BB nu cumva il vede sau daca nu il loveste! Eu i-am spus ca doar asa o sa aiba gropite in obraji! Oricum am auzit ca nu tine mult perioada asta! Deci fetelor de ce sa nu profitam? Ca atunci cand voi fi cat un butoi sigur ca nu vom mai avea chef de asa ceva! Oana, 14 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut contractii din luna 6-a deci de atunci pauza desavarsita[bang][bang], desi exista chef din plin.pina si cheful prea mare imi dadea contractii[bang][bang] mai rau a fost vreo 3 luni dupa nastere cand a pierit cheful de hormoni aiuriti, oboseala, putina depresie... da trec toate si acum e f bine, ca inaite(Thea are 6 luni) nastere si sarcina usoara pupici cristiana si bb Theodora Alexia http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum sa-mi explic dar anume in timpul sarcinii am avut chef mai mult ca niciodata[il]insa sotul meu a incercat sa ma evite cum a putut .Citeodata nu mai scapa[;)]alteori eram pur si simplu disperata, ii propuneam mai in gluma mai in serios sa-l platesc si tot nu se lasa violat de mine[neand]Cind ii zic ca are sexofobie se supara si sta sa-mi explice si sa-mi demonstreze ca nu este bine pentru bb.Asa ca adormim in fiecare zi acuprinsi si suferind unul de celalalt[pup]De fapt in adincul sufletului ma bucur ca este atit de tare in ceea ce priveste seducerea[il]nu se da[:)]si se gindeste in primul rind la copil,dar citeodata nu mai suport[bang][bang]Sunt in 37 saptamina si nu-l mai terorizez[blabla]Fiindca-l iubesc si chiar mie mila de el citeodata,el care obisnuia un altfel ritm de viata... Ma mindresc ca am asa un sot si pentru mine mie cam[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...