Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jeansi Levi`s


Recommended Posts

Mai fratilor mai exista in Bucuresti vreun magazin in care sa gasim jeansi Levi`s? Ne plac pentru ca sunt mai clasici. Nu suntem noi chiar generatia flower power, dar blugi uzati avem deja,nu mai vrem sa dam banii pe unii noi. :)) Pupici, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ai vazut asta de curand MArina?Noi am luat anul trecut din Mall,iar cand am fost anul asta,acu vreo doua luni,am constatat ca se desfiintase magazinul ala.(nu stiu cum il kema pe magazin) Nadina
quote:
Originally posted by Marina
in mall la nu stiu ce magazin..parca extreme... Marina
"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by teo1970
nici eu nu am mai vazut in Bucuresti nici Levi's, nici Wrangler, nici Riffle ... daca stie cineva pe unde se mai gasesc - informati-ne si pe noi ! multumim ! [pup] [flo]
Riffle are un magazin pe Stirbei Voda, intre Berzei si Eroilor. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi, hi, hi, pe Stirbei Vodä am stat eu!!![:D] La ultima mea vizitä pe acolo, am väzut undeva pe Calea Victoriei un magazin cu blugi si adidasi, dar nu stiu dacä mai existä...si mai era unul spre Piata Amzei ( acolo pe colt ), cum vii din Calea Victoriei...avea blugi de la mai multe firme si alte lucruri faine!![:D]...pe strada aia cu covrigii calzi! [:D]...nu mai stiu cum ii zice![bang]...scleroza!! Informatiile sint färä garantie!!!...asta s-a intimplat mai de mult...de acolo si-a cumpärat sotul meu niste tricouri misto!!...iar eu am räscolit rafturile!![:D] Pupici de la Cami. P.S. Dacä nu gäsiti blugi, precis gäsiti ceva de cumpärat in piata Amzei!!!...pe mine mä atrage ca un magnet piata asta...deh, am lucrat 5 ani jumate lingä ea!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti Levi's (Mosilor) Calea Mosilor nr. 288 - sectorul , Bucuresti Jeansi originali. Deschis luni-vineri 10:00 - 20:00, sambata 10:00 - 16:00. Inchis duminica. Bucuresti Levi's (Victoriei) Calea Victoriei nr. 32-34 - sectorul , Bucuresti Jeansi originali. Deschis luni-vineri 10:00 - 20:00, sambata 10:00 - 16:00. Inchis duminica De asemenea, nu stiu cit de actualitate mai sint... Alssa si Clara (11 luni) http://trinity.bucharest.roedu.net/cgi-bin/photo/index.cgi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alssa
Bucuresti Levi's (Mosilor) Calea Mosilor nr. 288 - sectorul , Bucuresti Jeansi originali. Deschis luni-vineri 10:00 - 20:00, sambata 10:00 - 16:00. Inchis duminica. Bucuresti Levi's (Victoriei) Calea Victoriei nr. 32-34 - sectorul , Bucuresti Jeansi originali. Deschis luni-vineri 10:00 - 20:00, sambata 10:00 - 16:00. Inchis duminica De asemenea, nu stiu cit de actualitate mai sint... Alssa si Clara (11 luni) http://trinity.bucharest.roedu.net/cgi-bin/photo/index.cgi
... nu mai sunt, aºa cum nu mai e nici magazinul Riffle din ªtirbei .. doar dacã nu s-au reînfiinþat între timp .. lucru de care mã îndoiesc .. [pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...