Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jeansi Levi`s


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by zizee
dar blugi cu talia joasa si ne-evazati[bang], stie cineva unde se pot gasi? pot fi si 'uzati', nu ma deranjeaza.
Asta mi-a pläcut!!![:D][:D][:D] Eu nu am avut niciodatä dorinta sä port blugi de o marcä anumitä...important este sä arate poponetul si bulanele misto in ei si ii cumpär imediat!!![:D] Acum vreo 3 ani, mi-am luat unii cu sclipici de la Sinaia ( este o marcä italianä, am si uitat cum ii zice!!), in care arät träznet[olala][olala][olala]...si i-am purtat atit de des, cä acum au inceput sä le curgä atele prin anumite locuri!![:D] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia-Daniela scumpa,nici noi nu tinem neaparat la firma,dar astia au linia care ne place noua...,adica drepti si cu aceeasi culoare pe toate partile :)) Pupice, nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vlada
Si eu sunt un mare fan al acestor blugi si de cateva saptamani am tot cautat,dar nu am mai gasit. Mai sunt cateva perechi in magazinul Harley Davidson din cadrul hypermarket Cora, dar trebuie sa ai noroc sa ti se potriveasca marimea.
mai intii ce-i aia si unde e hipermarketul cora? vlada, cum te conving sa mergi pina acolo sisa ascunzi bine o pereke nr. 36 pina in decembrie, cind vin in tara? [hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadina, vino pe aici, cä sint o grämadä!!! Dar de ce nu-ti plac äia evazati???...cä eu mor dupä ei!!! Nu este culmea??? Cind vin in Ro, imi plac mai mult blugii de acolo...cä sint mai la modä, cam cu o jumätate de an!!! Cind i-am cumpärat pe äia cu sclipici, se uitau toate pustoaicele dupä mine pe aici!!! La noi au apärut atunci, cam la un an!!! Eu mä imbrac dupä modä, cind e vorba de blugi...acum se poartä raiatii si mi-a luat sotul meu iubit o pereche tot evazatä, elasticä si cu buricul gol!!![olala] Restul, il combin cum imi place mie!![:D] Ce nu-mi place mie, sint blugii äia, de zici cä-s murdari!!...nici nu-mi vine sä-i imbrac, ca sä nu mä murdäresc!!!...am senzatia cä trebuie sä-i späl mereu!!![:D] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zizee
quote:
Originally posted by vlada
Si eu sunt un mare fan al acestor blugi si de cateva saptamani am tot cautat,dar nu am mai gasit. Mai sunt cateva perechi in magazinul Harley Davidson din cadrul hypermarket Cora, dar trebuie sa ai noroc sa ti se potriveasca marimea.
mai intii ce-i aia si unde e hipermarketul cora? vlada, cum te conving sa mergi pina acolo sisa ascunzi bine o pereke nr. 36 pina in decembrie, cind vin in tara? [hop]
E magazin Harley Davidson si la Orhideea. Au blugi misto dar toti sint cu lungime 34, mie imi trebuiesc cu 32.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diana904
quote:
Originally posted by zizee
mai intii ce-i aia si unde e hipermarketul cora? vlada, cum te conving sa mergi pina acolo sisa ascunzi bine o pereke nr. 36 pina in decembrie, cind vin in tara? [hop]
E magazin Harley Davidson si la Orhideea. Au blugi misto dar toti sint cu lungime 34, mie imi trebuiesc cu 32. [/quote] aaa, stai asa, ca io-s pe linga la marimile de blugi. ziceam 36 - marimea obisnuta de haine, dar cred ca la blugi port ceva de genul 26-27. sau aberez? depinde de marca sau marimile de blugi sint standard dar diferite de marimile celorlalte haine? am ametit...[alcool][alcool][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar la Orhideea nu au Levi's, ci Gas, care intr-adevar arata bine ,au tot aceeasi croiala ,numai ca sunt putin "tociti". Cora este in Pantelimon. Marimile de blugi incep cu 26 - pt. talie si 30 - pt. lungime. Daca la haine porti 36,probabil ca la blugi ai 26-27.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...