Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jeansi Levi`s


Recommended Posts

quote:
Originally posted by carola
va dau o veste buna: am fost azi in Unirea si am vazut ca la etajul 1 se deschide un magazin Levi's.
MUltam fain de informatie. IUpiiiiiiiiii!Traiasca magazinul Unirea! Ca mi-a si aproape de job. Pupici, nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
unirea et 2, intre aripa centrala si calarasi mare magazin mare Levi's. Un singur defect are.....mey e furt pe fata ...cum sa dai 5 milioane si ceva pe o pereche de blugi? La banii astia rugam fetele din america sa faca un transport catre noi ca oricum iesim mult mai ieftin. Pfffff aproape 200 de dolari o pereche de blugi Levi's???????[neand] Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti???...stiam eu cä o sä ajungeti la faza asta!!! De-aia am zis sä veniti mai bine in sträinätate, cä aici sint o grämadä si nu sint nici asa de scumpi!! Nu tre´sä veniti extra...cind faceti un concediu, ginditi-vä si la asta. Eu am sortat blugii lui Alex si am gäsit printre alte firme si un Levi´s mäsura 32 / 30 pe care cred cä nu o sä-i mai poarte. Copii ästia cresc pe zi ce trece!! Pupici de la Cami. P.S. Am observat cä si incältämintea si jocurile de Play Station, sau PC sint mai scumpe decit la noi...asa cä nu am putut sä fac nici un chilipir in Ro!!![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by teo1970 ... nu mai sunt, aºa cum nu mai e nici magazinul Riffle din ªtirbei .. doar dacã nu s-au reînfiinþat între timp .. lucru de care mã îndoiesc .. [pup] [flo]
Mai exista magazinul Rifle, de pe Stirbei Voda, am verificat vineri, da' nu m-am uitat la preturi, ca n-am vrut sa mi se faca rau. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cl Mai exista magazinul Rifle, de pe Stirbei Voda, am verificat vineri, da' nu m-am uitat la preturi, ca n-am vrut sa mi se faca rau. Claudia
Bravo Claudia, ai fäcut bine!!!...cred cä trebuie sä umbli cu otetul in buzunar pe la anumite magazine!![:D] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
quote:
Originally posted by cl Mai exista magazinul Rifle, de pe Stirbei Voda, am verificat vineri, da' nu m-am uitat la preturi, ca n-am vrut sa mi se faca rau. Claudia
Bravo Claudia, ai fäcut bine!!!...cred cä trebuie sä umbli cu otetul in buzunar pe la anumite magazine!![:D] Pupici de la Cami.
[:D][:D][:D] trebuie sa recunosc, imi place sa-mi iau si cate o toala de firma, dar unele parca depasesc orice limita! Cand am vazut pretul de la Levi's... [bang](Marina, n-ai lesinat???). Ma asteptam sa fie vreo 3 milioane, dar 5 ...!!! Ma rog, pentru buzunarul meu e cam multisor! Cami, deschide tu o afacere aici si membrilor DC le faci reducere, ce zici? [pup], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...