Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

medic nutritionist


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 months later...
o luna de sedinte la nutritionist costa intre 100 $ - 300 $ + suplimentele nutritionale recomandate care ajung si ele undeva pe la 200 $. si cum fara miscare nu se poate ... musai si abonament la sala. eu sunt "trecuta" prin variate perioade de slabit si reingrasat! in primul rand trebuie vointa si putin sprijin! anutze, incearca sa citesti pe forum "cum slabim"! e drept ca la barbati si la femei rezultatele nu sunt aceleasi! intr-una din perioadele mele de regim s-a "implicat" si tatal meu, care are 48 ani, 1.98m si 104 - 110 kg. eu am slabit 12 kg si el vreo 20 kg. si mancam aceleasi chestii la aceleasi ore![bang] mult succes! dar mai ales multa, multa rabdare! ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar Montignac-ul l-a incercat ?? Si cand spui 40 Kg pare asa de muuuult. Descurajant. Cine s-ar crede in stare sa slabeasca asa de mult ?? ... si eu imi inchipuiam ca tre sa slabesc 40 Kg , pe vremea cand aveam ceva peste 90 la 1.67. Dar 25 de Kg s-au dovedit suficiente, si mi-a luat "numai" un an de zile ... fara ajutor, dar e drept ca intre timp am devenit o enciclopedie nutritionista. Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...