Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

medic nutritionist


Recommended Posts

quote:
Originally posted by anutze
Multumesc mult pt informatii, sper sa-l conving sa inceapa... Ana
Draga mea te felicit pentru interesul tau... Si eu am probleme cu greutatea si sprijinul apropiatilor este f imoprtant.E musai sa stie ca il bati la cap pot ca il iubesti si vrei sa fie sanatos. Iti vand un pont ... pe un barbat il poti convinge ca teoria spune ca performantele lui (sic!) scad o data cu cresterea in greutate. ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
adi dalma, si pe o femeie o poti ambitiona cu ceva de genul asta! sa-ti dau exemplul viu eu!! anul trecut pe vremea asta aveam 75 kg la 1.83m (satisfacator ... spre bine) si ma simteam foarte bine ... intre timp am avut niste super-probleme si nu mi-a mai pasat de nimic. asa am ajuns ca in septembrie - octombrie sa cantaresc 88-89 kg. nici nu-mi dadeam seama. pana m-am "trezit". m-am uitat la mine si nu-mi venea sa cred ca sunt eu! acum treburile sa zicem ca merg mai bine in viata mea, dar inca ma complaceam in pielea mea. pana intr-o zi!!! care zi? ziua in care mi-am dat seama ca actualul viitor sot al meu ma iubeste foarte mult dar ca merita sa vada altceva decat o epava, asa cum eram cand m-a cunoscut el! asa ca m-am ambitionat si am inceput! si ma simt foarte bine! si ma sustine si el fffffffffff mult! sa nu ma departez de subiectul nostru ... fiecaruia ii trebuie mai intai o motivatie puternica si sustinere! ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by SIMONABB
Iata nr de telefon al doamnei doctor Mihaela Bilic 0234 571 202. Dinsa a ajutat-o pe Teo de la PROTV sa slabeasca. Chiar daca nu e din Bucuresti vine probabil foarte des pe aici. SIMONA
Am sunat la acest nr. de telefon si mi s a zis ca Dna Dr nu mai acorda consultatii pt un timp si sa revin peste o luna ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...