Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu masca si fara masca...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:-)))]Hahaha..iubi ce dreptate ai, m-am cutremurat ce fata poate avea!! M-a umflat rasul la figura caraghioasa a lui Johnny Depp desi e preferatul meu[:D], femeile alea parca-s de la coada vacii..eh..daca n-ar fi stilistii[:D], Goldie Hawn si cu Cher se vad bine ca-s mamaie, da' Tom Cruise tot mumos e, chiar si netesalat si nebarbierit. Mi-ar fi placut sa fie si ceva cu Brad Pitt ca si ala arata meserias oricum. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool]...`da eu cred ca pozele sunt facute la intervale mari de timp,la Cher si Michael Jackson...amandoua sunt cu "masca"si prima poza cred ca e facuta cu vre-o 20 de ani inainte fata de a doua (masca lui Michael cred ca nu mai merge jos nici rasa cu cutitul[:D]), cel mai rau m-a socat insa Christina Applegate arata total depresiva [alcool],faine pozele oricum...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sint atit de rare femeile care arata bine fara make-up... Nu trebuie sa va faceti probleme...si tineti cont ca atunci cind le vedeti pe ecran au un strat atit de gros de make-up ca v-ati speria si mai rau daca le-ati vedea asa...[:D] Andrushka...nu te-am uitat...am sa iti scriu pe private. "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Johnny Deep,imi place oricum cu si fara "masca" [olala] nici Cameron Diaz,nu arata rau fara machiaj,e f.naturala! De Cher,nu-mi place nici asa, nici asa...Neeee ***Alba*** http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=499&cid=78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...