Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu masca si fara masca...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[cool]Super era s cad sub masa cand le-am vzut mutrele reale .Pamela nu semana sub nici o forma cu cea din ecran,oare kiar e ea?Iar de michael?? wow m-am sperit .As fi vrut mai multe pagini ,pacat ca sunt doar 4 .Multzumiri daca mai gasesti ceva mai zine si noua. Eryka [gravi]& sufletzelul din burtica---> (13 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool][:-)))] Uau ... ca noroc ca niciodata nu m-a interesat sa fiu o vedeta, ca cu siguranta le eclipsam pe tipele de pe-acolo [:-)))]. [:D] Cred ca va dati seama ca glumesc, ca eu defapt cand incerc sa ma machez, arat mai rau dacat ele cand sunt "fara masca" [q] (da' ziceam ca asta e din cauza ca nu stiu sa ma machez, bine? [;)]) Eu cred ca o femeie frumoasa nu e una dupa care intorc capul oamenii pe strada. Frumusetea nu sare in ochi, e subtila, ascunsa undeva, undeva unde doar cei care vor sa o vada o cauta. Cu imperfectiunile mele, ma bucur ca is asa cum is si totusi nu ma speriu dimineata cand ma privesc in oglinda (asa de mult ma speriam la inceput, dar no, dupa 20 si de ani evident ca m-am obisnuit [;)] - Doamne iarta-ma, glumesc si eu). [pup], Andrushka m-ai facut sa ma aberez [;)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am amintit ca acum citiva ani cind eram in cimpul muncii, se apropia party-ul de craciun al fabricii ...si uite ca o firma de coafura-cosmetica ne-a propusprin intremediul unor angajate sa mergem acolo buluc in ziua cu pricina sa ne aranjam...eu am avut mult de lucru in vinerea aia, era nebuneala rau si am abandonat partea cu machiatul, am facut dus la servici si m-am imbracat cu costumasul cela de care si acum ma doare sufletul citi bani am dat pe el, se vede ca n-aveam copii pe vremea aia; ei, si-am plecat la party, am ajuns acolo, si-am ramas perplexa...ce de femei frumoase, maistrele si muncitoarele nostre, nu alea tinere de la marketing si finantze...tare bine aratau, mai ales de la distanta, aveam impresia c-am nimerit la cine stie ce bal...de aproape erau cam prea de plastic dar oricum parce vad si-acum imaginile de atunci; eu n-am mai avut partede un machiaj profesionist si nici nu cred imi lipseste, de, vremile....dar mai visez la fetele colegeleor mele.... iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...