Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de nov-dec 2003 (12)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
FELICITARI LAURA !!! [flo][flo][flo] Sa-ti traiasca copilasul si sa fiti sanatosi amindoi. Cind ai putin timp, povesteste-ne cum a fost, toata lumea moare de nerabdare sa afle ... Dana, eu am pus 16 kg pe mine si nu ma doare nimic, nici oase, nici ligamente. Nu cred ca e din cauza kg, mai degraba e vorba de un hormon (dupa cum zice dr.), numit relaxina, care ajuta la relaxarea ligamentelor si la desfacerea oaselor bazinului, in vederea nasterii. Evident, e dureros... Pacat ca nu poti naste normal, cred ca la tine ar fi mers usor, fiindca hormonii tai se pare ca au inceput sa-si faca datoria. Ven, e incredibil ce ti se intimpla, sau mai degraba, revoltator, caci nimic nu mai e incredibil in Romania. Sper ca dr. sa-si revina la sentimente mai bune si sa se ocupe mai mult de tine. Vikinga sper sa nu te chinui prea mult si sa nasti cit mai repede si usor. Nastere usoara tuturor celor astepta cu nerabdare sa se intimple zilele astea. Va pup te toate Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!! N-am somn, si nici n-am chef sa dorm. Oare ce face Vikinga??? Si Alisa???? Dar Buburuza99??? Nu ne spun nimic??????????[alcool] In rest sunt bine, bebe misca saracu mai putin. Azi noaptea ma mangaia cu manutele, de am adormit. Si cam atat. alina[gravi]-40 saptamani alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinkav buna...la mine este noapte si nu am somn deloc si nici eu nu am chef sa dorm[:D]...si eu stateam si ma gindeam ce mai fac fetele ca nu ne mai dau nici un semn de viata. Cred ca Vikinga sigur a nascut de data asta...Alisa si buburuza99 vad ca nu ne mai scriu nimic.... Tu cind ai de gind sa nasti[:D]? Elena cu burtica [gravi]36 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...