Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum se paroleaza telefonul fix


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Mirela, Spune-mi daca te-ai uitat aici http://www.romtelecom.ro/ro/serv/faq.php , in special la acel tabel cu clasele de restrictie, si apoi spune-mi exact ce ai ales. Ca sa fie totul mai clar si rapid, iti propun sa vorbim online pe Yahoo Messenger sau pe MSN Messenger Catalin ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai exact pe tbelul pe care mi l-ai recomandat tu m-am uitat dar, crede-ma ca nu inteleg nimic. Mi-a mai explicat o colega cum sa fac, am reusit sa pun parola pe international, mobil si provincie dar as vrea si local (Bucuresti) Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mirelam
Pai exact pe tbelul pe care mi l-ai recomandat tu m-am uitat dar, crede-ma ca nu inteleg nimic. Mi-a mai explicat o colega cum sa fac, am reusit sa pun parola pe international, mobil si provincie dar as vrea si local (Bucuresti) Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 8 luni)
Din cate vad in tabel, nu exista o clasa de restrictie valabila pentru toate apelurile de plecare efectuate. Pana acum ceva timp era o forma de abonament social in care puteai doar sa primesti apelurile si sa apelezi numerele de urgenta insa vad ca nu se mai poate opta decat pentru alternativa abonamentului fara minute incluse si cu clasa 09 sau 10 de restrictie activata. Uita-te aici http://www.romtelecom.ro/ro/tarif/tarife1.php#2 pentru abonamente si vezi daca se potriveste ceva cu ceea ce cauti. Multa bafta! Catalin ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite cum trebuie sa faci: itroducerea parolei se face o singura data la inceput formezi 977+parola+parola(parola=o insiruire de 4 cifre) ex: 97713571357(unde parola este 1357) Activarea serviciului(limitarea accesului): formezi 917+parola+clasa de restrictie(in general 09) ex: 917135709(unde parola este 1357 si clasa de restrictie 09) Dezactivarea serviciului(acces nelimitat) formezi 907+parola Schimbarea parolei(se face la dorinta abonatului) formezi 977+vechea parola+noua parola Atentie de fiecare data dupa ce formezi combinatia de cifre asteapta mesajul "Comanda acceptata" Daca nu primesti ai facut o greseala si tb sa verifici. Succes! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...