Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce stiti de Dr.Lemnete de la Polizu?


ralustef

Recommended Posts

Buna fetelor, Va rog mult sunt o viitoare mamica si toate povestile astea cu doctorii si spitalul imi dau mari dureri de cap[bang][bang][bang] M-am dus la dl.dr.Lemnete si pana acum totul pare OK insa nu stiu nimic de ce se intampla in momentul in care trebuie sa nasc, daca asista la nastere , daca se implica sau asa cum am citit pe site despre alti doctorii uita sa vina sau ajungi sa nasti cu asistenta.... Va rog daca a mai nascut cineva cu el povestiti-mi si mie la ce sa ma astep. Pupici[cheers][cheers][cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Singurul lucru pe care il stiu despre Dr. Lemnete este faptul ca scrie niste articole in revista Mami. Din ce am citit eu pe acolo e foarte bine pregatit profesional.Despre omenie nu pot sa-ti spun nik pentru ca nu cunosc. De regula medicul care te monitorizeaza pe parcursul sarcinii te asista si la nastere. Trebuie sa vorbiti despre asta. Mult curaj,sarcina si nastere usoara! Pupici, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nascut cu el anul acesta, in aprilie. In primul rand e un OM deosebit, genul de doctor care iti tine moralul sus indiferent de gravitatea problemei. Sigur ca te asista la nastere. Chiar si ulterior, in momentul cand am avut un scandal cu doamnele de la bebelusi, m-a ajutat enorm. Cuvantul lui a fost lege si astfel m-am externat cand am vrut eu, nu ele. Sarcina usoara, iar in privinta nasterii stai linistita. Sinziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am nascut si eu cu al al doilea copil, e profesionist, chiar daca uneori nu spune prea multe si pare mai repezit, e un om foarte suletist si nu se uita la bani ca alti doctori, chiar ii pasa de tine. Si eu am avut probleme la nastere si prietena mea, care a nascut tot cu el, a avut sarcina pelviana, si totul a decurs foarte bine. Te poti baza pe el. Succes! Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...