Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Malformatie a inimii-help!!


Ana71

Recommended Posts

Dumnezeu sa va dea putere dragii mei ... Andrei va v-a trimite dupa ce va mai linistiti o surioara sau un fratior care va fi o mare bucurie pentru voi, nu ca sa il inlocuiasca, acest lucru nu il va putea face nimeni si nimic, ci ca sa o vada pe mami si pe tati si pe fratiorul lui zambind din nou....rabdare si credinta, putere si iubire si trebuie sa mergeti mai departe. Noi cel putin asa ne incurajam in momentele in care suntem descumpaniti ( v-am spus ca si baietelului meu din burtica medicii nu prea ii dau sanse - ne rugam pentru o minune). Hope - de la o ultima speranta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamne ce tragedie! Am tot sperat ca se va intampla o minune si micutul va fi salvat! Dumnezeu sa-l aiba in paza pe ingerasul Andrei iar parintilor multa, multa putere sa treaca peste aceasta perioada dureroasa. Nu gasesc cuvinte de incurajare potrivite pentru asa o durere.... Cu prietenie, suntem alaturi de voi Silvia (si Irina 4 ani si jumatate)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parca orice cuvant este de prisos.Uneori durerea este fara cuvinte.Ea nu se mai poate expima.Doar ochii vorbesc.Prin lacrimi.Amare si pline de durere. Multe lucruri nu le putem intelege.Si parca in astfel de momente nici o mangaiere nu ne mai trebuie.In clipe de asemenea tristete nu mai vrei sa intrezaresti speranta.Oricum ea va veni.Insa daca acum voi plangeti , lasati-ma si pe mine sa plang langa voi! Domnul sa va intareasca !Cu drag , Toni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pare ingrozitor de rau. as fi vrut sa pot face mai mult. sper ca voi, parintii bebeului sa incercati sa fiti tari si poate ca atat cat a trait bebul a reusit sa va aduca totusi o raza de lumina in viata. din nefericire nici cei cu bani nu pot sau, nu vor sa mai faca multe pentru ca sunt asaltati de cereri! si mai rau imi pare ca suntem neputinciosi in fata asa zisului destin. trebuie sa facem ceva cu sistemul asta medical care alege el cine trebuie sa traiasca si cine sa moara. lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...