Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Malformatie a inimii-help!!


Ana71

Recommended Posts

Nu puteti sa va da-ti seama cat de rau imi pare. Ma intreaba colegii de ce plang. Eu una stiu ce inseamna sa treci prin asa ceva, pentru ca si puiul meu a suferit de aceeasi malformatie, dar el nu a avut taria reziste asa mult, la noi s-a intamplat dupa trei zile si credeam ca se poate intampla o minune cu Andrei, dar m-am inselat. Cred ca s-a intalnit si cu ingerasul meu si impreuna vegheaza asupra noastra, a parintilor. Sunt cu tot sufletul alaturi de parintii acestui ingeras. Eu sunt de acord cu "danielac" in ultimul mesaj scris de ea, ce pacate sa aiba?.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamne-doamne, cat de rau imi pare [q][q][q] Am sperat si m-am rugat pt micul luptator sa iasa totul bine, dar n-a fost sa fie asa [q] Dumnezeu sa-i odihneasca sufletelul chinuit si sa-i aline pe parintii indurerati de aceasta tragedie... Cu lacrimi in suflet, Dana si [copil] Danutz Album:http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Danut+la+2+ani&mid=1214&cid=2250 http://www.yamafoto.com/?ref=6599
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sperat alaturi de voi toti ca Dumnezeu va face o minune si-l va salva pe micut...Suntem extrem de neputinciosi in fata sortii, imi plange sufletul pentru el si pentru parintii si fratiorul care vor ramane vesnic indurerati... Sa le dea D-zeu putere sa treaca peste acest eveniment nefericit, desi de uitat nu vor uita niciodata...Suntem alaturi de ei... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 7 luni) si Ramona (1 an jumate)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...