Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o alta fata a stiintei-logica


Babee

Recommended Posts

  • Răspunsuri 80
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mey Joxy, am gasit mey: jermanu' are pestii, mey [:D] norvegian: casa galbena, pisica, apa, Dunhill danez: casa albastra, cal, ceai, Marlboro britanic: casa rosie, pasare, lapte, Pall Mall German: casa verde, cafea, Rothmans Suedez: casa alba, caine, bere, Winfield E bine? tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala! http://community.webshots.com/user/tilis100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In familia DESPRECOPII, sunt mai multi copii decât adulti, mai multi adulti dacât bãieti, mai multi baieti decât fete, mai multe fete decât familii. Dar, fiecare familie are cel putin un copil, nu exista doua familii cu acelasi numar de copii, fiecare fata are cel putin un frate, fiecare fata are cel putin o sora, una dintre familii are mai multi copii decât toate celelalte familii la un loc. Cate familii sunt, câti baieti si cate fete are fiecare din aceste familii. Normal ca este copiata de undeva... [:D], eu doar am personalizat-o. Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by joxy una dintre familii are mai multi copii decât toate celelalte familii la un loc.
Si uite asa incurajeaza Joxy natalitatea in lume...
quote:
Normal ca este copiata de undeva... [:D], eu doar am personalizat-o.
Cit despre personalizare, nu prea este in conformitate cu realitatea [:)]. Poate mai potrivit era nr de familii care participa la subiectul asta... Problema are mai multe solutii, dar nu le zic, sa mai aiba timp de gindire si persoanele interesate din America. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

joxy, astea-s cam grele pt mine, din pacate.....si nu-mi sta mintea sa le dau de cap...[bang]..da promit ca ma gandesc... 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...