Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Studentele nu au voie sa faca copii??


Recommended Posts

in leg. cu facultatea: fa reclamatie, cum e posibil sa-ti spuna asa ceva in fata cand exista un regulament ce iti ofera acest drept??? Daca mai ai putere sa lupti, fa-o, chiar si 5 lei daca ti se cuvin, sunt ai tai si nimeni nu are dreptul sa ti-i ia! Sarcina usoara si sa ne tii la curent! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BUNA FETELOR!!! la prob legislative am postat si eu un subiect exact cu aceeasi tema :legile 2004. si eu sunt studenta da in ultimul an, am licenta in septembrie. de nascut voi naste pe 1 martie . mi s-a raspuns ca daca esti la o facultate de stat beneficiezi de CIC doar dupa ce imi iau licenta, deci incepand cu luna sept. asa ca daca nu termini anul asta nu poti decat sa te apuci sa-ti platesti asig. din salariul minim pe economie (cca 600.000lei/luna) ma mira faptul ca nu iei bursa de la facultate. uite eu am aflat , cel putin asa e la UMF iasi, ca se dau un fel de burse (ajutor)--n-au leg cu bursele sociale --pt viitoarele mamici, si am depus dosarul si mi s-a acceptat imediat. sper din tot sufletul sa gasesti suportul financiar pt bebele tau si sa ai o sarcina usoara pana la sfarsit!!! pupici pt bebici,mamici si burtici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...