Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Concediul din varã 2004


Recommended Posts

Sugestii si ideei de la voi Unde sä facem concediu în vara lui 2004 ? Cam peste tot nafarã de UE sar în aer bombe puse de nebuni. Nu mai potzi merge la turci au acolo am auzit eu pentru copii ceva superb (statziuni). Unde este oare : - si ce sã vezi - si sã fi bine primit ca turist? AlexandruL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Depinde de buget in primul rand. Mie mi-a placut f mult Mauritius, ce e drept, am fost in luna de miere acolo, dar am vazut o groaza de familii cu 2-3 copii dupa ei, mai toate hotelurile au reduceri sau gratuitate pentru copii, in functie de varsta, locuri si plaje mirifice, multe alte obiective turistice de vazut, plus divertisment...golf (nu miniglof), quarts...(un fel de motociclete pe 4 roti, super!), aquaparc, sailing, parasailing... Plus ca mai toate hotelurile au un fel de minigradinite, daca vrei sa ai cateva ore de liniste... Poti merge si la case particulare, gazde, pretul va fi mai bun, dar servicii mai putine. Doar drumul pana acolo e cam de 11 ore... Nu sunt conflicte interetnice sau religioase! Sunt cam 70% indieni, restul chinezi si creoli. Aici poti vedea poze facute de mine in Mauritius, sunt 4 albume: [url]http://community.webshots.com/user/alinahh[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti place sa ai o vacanta activa, sa conduci, daca iti plac fiordurile, muntii, drumuri ascunse in ei... atunci Norvegia...noi am fost pe cont propriu pt 10 zile - a fost super si sigur vom mai merge acolo. Insa e mai scump, dar cortul si gatitul mancarii langa e o solutie ieftina [cool]. Ah, si ca in toate tarile scandinavice, 80% din populatie vorbeste engleza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...tulip...sunt de acord cu tine.Pt.cei carora le place natura,deci aerul curat,Norvegia. Si nu numai,in Oslo sunt multe muzee interesante. E adevarat ca este poate mai scump decit in alte tari,dar multi spun ca se merita. Am avut anul trecut,in vizita,doi prieteni din Italia..."Un paradis terestru" a fost concluzia. Dar depinde de gusturile si buzunarul fiecaruia. Succes (in alegerea vacantei).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandru, o fi si tu un terorist, ce vrea sa saboteze concediile romanilor[:D], eu concediul o sa-l petrec undeva pe Terra, oriunde ai ceva nou de vazut si de invatat, chiar si acasa. Sa fim fericite http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=224&cid=229
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...