Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Concediul din varã 2004


Recommended Posts

Poti incerca si in Maroc, desi vara cred ca este foarte cald. Noi am fost in februarie si era un fel de primavara calda, au imflorit portocalii [cool] Au o statiune cu tot felul de cluburi de vacanta si hoteluri mari, cam cum sunt si in Turcia, statiunea se numeste Agadir. Si poti merge cu "grand taxi" pana la Marachesh si pana la Essaouira, e foarte frumos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[disco]Am cutreierat fiecare munte în unii cu lunile. Este foarte frumos acolo si "civilizatzia" de acolo este de nota 10 .Dar când te dai jos de pe munte îtzi doresti în urmãtoarea clipã sã fi acasã. Nu sthiu cum se face dar totzi nebunii umblã liberi si cu functii ! La predeal spre exemplu am stat 3 luni la schii colindând toate vãile si orasele din apropiere chiar si satele numai pentru asta munceam pentru a pleca în statziuni , lângã vlãdeasa 8 luni acolo luam si salar ! Dar dupã aceea parcã cineva ma vãzut si a zis " mai stai tu de la anu NU în hoteluri sau vilutze " . Panã atunci stãteam în hotel Orizont (era cel mai tare hotel din predeal)!Vara la mare mergeam la fiecare sfârit de sãptãmânã cu prieteni numa asa puteam fiindcã lucram si nu aveam cum sã mergem , asa cã tot sezonul am fost de vineri pânä duminica pe trenuri ! a fost frumos da acu de mã gândesc numai mã apucä lesinu de obosealã :) Dar un an mai târziu abia îmi ajungeau banii sä stau o zi cu trensport masã si sa sthins turismul meu acolo în inflatzie![disco] Acum am vãzut eu cã în lume existã locuri unde stai ca tâmpitu si te întrebi de unde dracu au ãstea ideile astea si darul ãsta de a pune ceva pe picioare !? , " eee de ar fi si în România asa " as merege an de an , asa prefer lumea pe care nu am vãzuto niciodatã ! Asa cã astept sugesthii de la cei care au fost în concedii si sau simtzit bine ! Mie mi-a plãcut enorm în Tenerife a fost superb ! [cina2] AlexandruL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma depinde si de buget ... noi suntem fani Spania dar am fost de multe ori si cred ca la anu' o sa facem concediu in alta parte. Am auzit ca Norvegia e super dar eu prefer vara s-o petrec la MARE .... acuma si vara in Spania e cald dar daca te duci prin iunie (sfarsit)-iulie e super.... Sotul meu a fost intr-un an la Miami in decembrie si acolo erau 27 de grade si trage si acuma de mine sa mergem dar eu lcu nebunii de teroristi mi-e cam frica .... Cineva mi-a zis candva de Malta dar (tot) sotul meu a fost acolo in delegatie si a zis ca nu-i cine stie ce ... acuma depinde de gusturi si ce prefera fiecare , nu??? Am prieteni care au fost in Mexic si au ramas impresionati ... altii au fost in Italia si au gasit o staiune super, hotel foarte bun, loc pentru copilasi de joaca ... suna bine ! dar eu parca as prefera o insula si ma gandeam la Corsica dar nu stiu multe amanunte ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi anul asta am fost in Turcia si este intr-adevar superb, merita sa mergi, dar cu atentatele astea... Am inteles ca ar fi frumos in Croatia, Malta si Cipru. Sunt destule excursii cu aceste destinatii si nu sunt nici foate piperate. Distractie placuta! Madutza [gravi] & ingerasul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...