Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fetele din iasi,recomandati-mi un medic


Adina

Recommended Posts

vreau sa vin la un control in iasi si nu stiu nici un medic...cindva fusesem la o clinica profamilia unde am dat peste un medic emil gheorghita,era ok.dar as incerca orice recomandare venita din partea voastra.vreau sa sun pentru o programare saptamina viitoare.as dori o clinica particulara cu medici bine cotati:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca te referi la medici ginecologi iti recomand dr. cu care am nascut eu: Dr. Mihaela Grigore, cab. Medis, tel: 032/276015. Tocmai a revenit din concediu de maternitate si lucreaza doar 3-4 ore pe zi, asa ca ar fi bine sa-ti faci o programare din timp, e ff aglomerata. Cat despre "cotatie", pot sa spun doar ca eu asa dr. nu am mai vazut, si acuma plang dupa ea si m-as duce inapoi ca sa nasc tot cu ea. Succes! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina vezi la "liste medici" - acolo au scris si fetele din Iasi doctorii pe care ii recomanda, care le-au supraveghiat sarcina sau cu care au nascut. Gasesti o groaza de informatii necesare! Eu de pe listele fetelor mi-am ales pe cineva![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tinatache
Daca te referi la medici ginecologi iti recomand dr. cu care am nascut eu: Dr. Mihaela Grigore, cab. Medis, tel: 032/276015. Tocmai a revenit din concediu de maternitate si lucreaza doar 3-4 ore pe zi, asa ca ar fi bine sa-ti faci o programare din timp, e ff aglomerata. Cat despre "cotatie", pot sa spun doar ca eu asa dr. nu am mai vazut, si acuma plang dupa ea si m-as duce inapoi ca sa nasc tot cu ea. Succes! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
Subscriu la ce a spus Cristina. Am aflat despre doamna doctor de pe forum, acum vreo 8 luni (cred ca tot la recomandarea Cristinei [:)] ). E un medic super! [il] E atenta, draguta, iti explica tot ce iti este neclar...Are program aproape in fiecare zi (parca de la ora 13:00 la 17:00...nu stiu exact pentru ca eu merg la ea, de obicei, sambata dimineata-nu am timp in cursul saptamanii) [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina,Gheorghita nu e ok!Iti spun din proprie experienta c-am fost vreo 3 ani la rand la el si in final am avut o experienta urata de tot;prefer sa nu dau amanunte aici!E un medic bun,dar de cand e director la ProFamilia a devenit dezinteresat si plictisit. Un dr.bun este Onofreiescu,dar probabil e aglomerat si tre' sa te programezi mai din timp.Mai vezi si tu pe lista fetelor!Succes! [gravi]Irina & Vevemica & margica(20) din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Draguta, daca vrei un medic competent si un om de milioane,iti recomand sa mergi cu incredere la dr.CASIAN de la ELENA DOAMNA!Nu am cuv. sa descriu profesionalismul de care da dovada,eu nu am vazut pana acum un om atat de devotat profesiei.Aproape ca nu mai are viata personala...mereu in spitale,mereu dupa gravidutze, si nici nu prea accepta bani!Dar cel mai de admirat, este ca nu se lasa pana nu-i da de capat!!!Eu m-am dus cu o problema destul de urata, am avut nevoie de internare, si ar fi trebuit sa platesc cred ca 15.00000 lei spitalizarea,analizele, etc, deoarece nu am asigurare!Afacut tot posibilul sa ma interneze fara sa platesc ptr. ca dupa cum mi-a zis..."esti tanara, si trebuie sa-i dam de capat, orice ar insemna asta".Si i-am dat doar 700.000.A vb. cu medicul ce mi-a facut histeroscopia,a mers cu mine, adica e un om de milioane, va spun...Sa-i dea D-zeu sanatate, si eu va recomand sa mergeti la ea daca sunteti din Iasi... Corban Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A...AM UITAT!Este super ocupata,si solicitata, vin femei din Piatra, Roman,de prin orasele invecinate,si mai bine e sa o contactezi la un telefon...suni la spital la Elena Doamna si intrebi cand este de garda.Fiind din alta localitate, este mai bine sa vb. personal cu ea, ii spui pe scurt despre ce este vb. si iti spune cand sa vii sigur,si ce sa faci pana atunci....asa am facut eu.Daca te intereseaza iti pot trimite nr. de mobil(nu-l am acum la mine) si vb. personal,asa e cel mai sigur.Bafta multa, si ai grija de tine Adina. Corban Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai prin tineretile mele iesene am ajuns la el si pe atunci ziceam lumea ca e mare doctor, mare pe naiba, nu e om in primul rind si ca doctor tot lasa de dorit. Nu prea mai citesc eu pe forum, dar chestia asta mi-a sarit in ochi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...