Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei ( XXX )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si cam asa se joaca copii mei prin casa(scuzati imaginea proasta,dar bateriile sunt pe duca [:D]): http://entertainment.webshots.com/photo/2297666480090466212FYIQvE Merci Lora,nu sunt de firma dar mi-au fost dragi,ca seamana cu aia care vroiam noi sa-i luam Casandrei,pacat ca n-am gasit alta culoare. ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!![:D] laura,noi merem prin galati cu bacul,pt ca apoi e drumul ff bun,pe acolo merem de obicei si fac si o oprire in galati la o vara, plecam noaptea,intotdeauna,mica doarme si apoi cazarea se face dupa 12 asa ca avem timp si plecam pe la 4-5 noaptea.poate ne vedem iti voi da nr de tel. ana ma bucur ff mult ca ai avut o nastere usoara si o experienta unica,stiam ca e buna nasterea in apa,pupici multi bebelusului si bineinteles surioarei care e tare grijulie si asa sa fie mereu. fetelor pupici de la carmen si stefi si aveti grija de voi. [grasa][grasa][:X][:X][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana ce scumpica e printesa,nu mai zic ce grujulie e Casandra!Am vazut pozele impreuna cu Ana si i-am explicat ca Ecaterina(cocuta)e surioara lui Casandra,nush ce a inteles ea ca tot cu fratiorul tragea [bang] nu-ti mai spun cum facea cand o vedea pe Casandra,o distra ca e in putza goala [:D] ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...