Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei ( XXX )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetelor! ati scris ceva, nu gluma! Ana, foarte frumoase pozele! Cred ca pt. Casandra e o experienta unica. Ecaterina e infasata? Pe mine mama ma batea la cap s-o infas pe Lara - asa cum ma infasa probabil ea pe mine acum 30 de ani, eu am lasat-o insa asa in hainute. Laura, sper sa aveti vreme frumoasa! De fapt, imp. e sa nu ploua. ieri noapte a fost o furtuna in Buc., mama-mama, cu tunete si fulgere. Acum e innorat. Lara a dormit pe drum, insa s-a trezit in Bacau si vreo 2ore a fost cu chef, apoi la 9:30 seara a readormit cuminte. E naspa noaptea sa conduci, ca-ti tot vin farurile in fata de la masinile pe de sensul opus - insa totusi mergi mai repede; noi am ajuns f. bine in Buc. Pt. Dana, daca nu mai intru maine (din Creta nu cred ca am acces la net) "La multi ani Anei si lui Paul!", sa fie sanatosi, veseli, cuminti si Criss, "La multi ani Andradei!" multe bucurii sa va aduca pupici la toata lumea si sa ne reauzim cu bine Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana era semi-infasata, ca sa zic asa(ii dau hainutze de corp si de la manute in jos o mai tin intro paturica ca sa-si poata mentine caldura la picioare) Am imbracato si in haine si avea talpile reci, asa ca o mai tin vreo sapt cu paturica.[:D] Ce vreme nasoala e pe la noi....azi vreau sa merg pe la ai mei sa ies la aer ca nu se mai poate. Ana - mami de [bb] Ecaterina-Maria si [zana] Casandra-Petronela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! nimeni prin zona?e asa de urat afara...[V] Adriana multumesc de urari!Concediu placut!! Laura ati ajuns oare??Sora ta nu are net [:D]?? Ana si eu la fel ii tineam,nu esti singura!Cel putin pe Paul il infasam destul de bine,deh eram si eu la inceput si ma luam dupa mama [:D]! ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana super fotografia cu fetele in patut.Emotinanta!.Am uitat cat de mici sunt bebelusii! Lora Ian e bine incepe sa vorbeasca. Are o multime de cuvinte in vocabular, din pacate nu prea stiu ce inseamna muca(musca)pulu(piciorul)pititii(piticii)susi, josi(sus, jos), pachi(capacul), scria(scrie)tantu(elefantul), cheta(motocicleta sau bicicleta) migea(mingea).... Mai am eu cateva pasarele si droburi de sare dar s-ar parea ca mi-am facut griji degeaba. Am uitat sa va spun ca e superba camaera gemenilor. In poze nu se vede prea bine!Ian le-a facut vraiste printre jucarii, si avea ce avea cu Bancaaaaa, adica Bianca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sunt acasaaaaaa [bis][bis] . Dar am o multime de treburi de rezolvat... Ieri mi-am luat o salopeta de graviduta care nu imi place deloc dar care e tare practica si trebuie sa o scurtez putin. Cristina am luat un cadou mirilor. E vorba de un storcator de fructe de philips de sus de la Altex. Trebuie sa-l mai ambalez in hartie de cadou si e gata. Ana ai scos-o pe Ecaterina afara? Dana ce ati mai facut cu apartamentul? Am auzit la Volksbank e o oferta tare cu credite ipotecare. Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/c7OUp3.png"] bb2 [/url][fetita] si [url="http://b5.lilypie.com/A099p3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!! Criss esti matinala,ca de obicei!!Azi mergem sa vedem un apartam ,pe Ulmilor,am emotii ca daca nici asta nu e fain si nu ne place...[V] Ianusca ma bucur pt Ian si pt tine,sper ca te-ai mai linistit si nu-ti mai faci multe griji! Lora ce-ai facut in WE?? Cristina cum ai petrecut?? Iully ce mai faci,mai zi-ne doua vorbe!! Ieri am fost de ne-am vazut finuta,e o scumpete si e atata de cuminteeee[;)],tot sa ai copii asa(nu va spun cum au fost ai mei,mai ales Paul)al meu sot deja spunea ca mai proiecteaza unul,probabil ca i s-a facut dor [:D]Si sa va mai spun ce domnisoara s-a facut Casandra,Ana ai niste copii minunati!! Astept sa mi se trezeasca copii!Cafea inca nu o prepar,ca sa nu fac galagie [:D] ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Mi-e un somn!!! A facut cineva cafea? Ca vin si io...[:D] Ianusca, ma bucur pentru Ian, felicitari! vezi..trebue sa ne asculti pe noi totdeauna, ca noi stim tot...[:D] Criss, ne faci in ciuda ca stai acasa? [:)] Presupun ca-i bucuria Andradei! De ce nu-ti place salopeta? Eu numai din astea purtam in per. sarcinii. Dana, in week-end am fost la Lacul Rosu si cam atat...era asa o aglomeratie, ca nu prea mi-a placut, dar a fost bine c-am iesit macar. Eu pe Iustina n-am tinut-o deloc infasata...inca din spital am trecut-o la garderoba de don'soara...[:D] O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...