Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de mai-iunie 2004(6)


Reliana

Recommended Posts

Salutare la [bibe] si mamici de[bibe]! Ma inscriu si eu la cele care au pus mult la sunculite pana acum. Eu nu m-am cantarit inca, pentru ca mi s-a stricat cantarul acasa, dar sunt sigura ca sunt in jur de 5 kg. Si imi vine sa ma ascund cand aud ca unele din voi inca mai folosesc vechile haine, penru ca eu inca de acum 3 saptamani nu mai intram in nimic din ce aveam si a trebuit sa-mi cumpar deja hainute de [gravi]. Si cand ma uit in oglinda din profil, nu-mi vine sa cred ce burtoi am facut. Ha ha, mi-am adus aminte de privirea pe care o are sotul meu cand se uita la burtica mea, asa de mirata. Si ma intreaba:"cand ti-a crescut burtica asa de mare? Asa de mare s-a facut BB?". Si ma pufneste rasul. Si pe urma ii spun ca BB la varsta lui deja vede si aude, si dupa aceea repeta dupa mine ca un copil de 5 ani: vede...aude...Ce vede? Hai ca rad de una singura in fata computadorului cand imi aduc aminte fata lui[:D][:D] Mersi Madutza pentru nr. de telefon, am sa sun chiar azi pentru programare. Si am inteles ca si la Sanador ar avea eco 3D, dar as prefera totusi la dr. Pop. Manu & burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...