Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Michael Jackson ARESTAT !?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Elenalove27
Andrada , CORECT spus ,este un cancer-survivor care facea parte din unul din centrele pe care le tinea Maical]...dar acest baiat are si el parinti , care nu imi pot explica oare de ce au lasat baiatul sa locuiasca la Maical atita timp cit au stiut ca molesteaza copii?[bang]
Tocmai ptr ca multi nu cred, nu vor sa stie...... Si apoi mai sint si altii care ii cumpara albumele, se duc la concerte, etc ii intretin "hobby-urile" A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by AlexandruL
Elenalove27 de ce de ce ! Dece nu lau gãurit sau prãjit acu 10 ani ? Tzinetzine si pe noi la curent cu sthirea aceasta ! AlexandruL
[ups]de ce nu lau gaurit sau prajit acu 10 ani nu stiu ![:D]... de aceea am deschis si eu subiectul ca sa ne dam cu parerile si sa ne intrebam de ce de ce...[:D]...[asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred nici macar un pic ce se spune!!Poate ca am fost indragostita de el pe la 13 ani[:D]si mi.a ramas drag,chiar daca nu ma mai pot numi fan.. DAR,acum cativa ani cand primul pustan l.a acuzat(profitand de faptul ca omul asta asa sandiliu cum e a facut multe,multe pt copii din singurul motiv ca el chiar iubeste copiii)..s-a dovedit ca a fost o mistocarie pusa la cale ca sa se stoarca ceva milioane de dolari si..a mers,asa ca acum,fix cand a revenit in topuri si in atentia publicului,bang!!! alt copil cica molestat...(ca acuzatia asta merge la sigur) si multa lume se gandeste ca deh,a fost acuzat o data,de doua ori,ceva pute.. Sincer,imi pare rau ca trece prin asta,nu mai si nu va mai fi in veci cel care a fost in topuri dar..e pacat de el sa.l terfeleasca in halul asta pt bani. parerea mea. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamica dulce
eu nu cred nici macar un pic ce se spune!!Poate ca am fost indragostita de el pe la 13 ani[:D]si mi.a ramas drag,chiar daca nu ma mai pot numi fan.. DAR,acum cativa ani cand primul pustan l.a acuzat(profitand de faptul ca omul asta asa sandiliu cum e a facut multe,multe pt copii din singurul motiv ca el chiar iubeste copiii)..s-a dovedit ca a fost o mistocarie pusa la cale ca sa se stoarca ceva milioane de dolari si..a mers,asa ca acum,fix cand a revenit in topuri si in atentia publicului,bang!!! alt copil cica molestat...(ca acuzatia asta merge la sigur) si multa lume se gandeste ca deh,a fost acuzat o data,de doua ori,ceva pute.. Sincer,imi pare rau ca trece prin asta,nu mai si nu va mai fi in veci cel care a fost in topuri dar..e pacat de el sa.l terfeleasca in halul asta pt bani. parerea mea. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Mamica dulce-dulce! Daca era nevinovat de ce a platit? De ce nu doarme cu proprii copii in pat si-si aduce altii? De ce nu se margineste sa-i ajute pe amaritzii aia si trebuie sa-i aduca si-n budoar? Ca-i iubeste? De ce numai p-aia mai maricei si p-aia de 3 luni ii vintura peste balcon? De ce nu aduce si fetitze? C'mon!!! Si cind a venit la bucuresti si-a strins o sleahta de amariti de copii ai strazii (toti baieti) sa-i aduca sa doarma cu ei la palat. De ce sa doarma frate cu ei? Ce s-a intimplat cu Inghetata, ciocolata, jucariile, carti, donatii,etc. Iti spun eu de ce le face: pentru ca poate! Uite declaratia lui: "In a documentary broadcast on ABC earlier this year, Jackson said he had slept in a bed with many children. “When you say ‘bed,’ you’re thinking sexual,” he said in the interview. “It’s not sexual, we’re going to sleep. I tuck them in. ... It’s very charming, it’s very sweet.”" Sorry nu e inocent chiar daca numai doarme cu ei (asa cum pretinde). A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...