Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Michael Jackson ARESTAT !?


Recommended Posts

SI EU IN URMA REPORTAJULUI VAZUT AM TRAS CONCLUZIA CA OMUL NU E ZDRAVAN.DREPT SA VA SPUN AM PLINS DE MILA COPILASULUI PE CARE-L HRANEA EL CU BIBERONUL.VA AMINTITI FAZA?II TREMURAU PICIOARELE DE PARCA ERAU PICAMERE SI-I INDESA STICLUTA IN GURA PE SUB VOALUL ALA.. NU STIU DESPRE CE CASETA VORBITI DAR DACA E VINOVAT DUREREA CEA MARE O VA AVEA DACA VA FI INCHIS PENTRU CA AM AUZIT CA PEDOFILII SUNT CRUNT PEDEPSITI SI DE CEILALTI DETINUTI. IN REST NU-I MAI PLINGETI DE MILA CA CE VIATA AR FI AVUT CIND A FOST MIC.ATITIA COPII SUNT MOLESTATI SI CHINUITI SI NU AU PARTE NICI MACAR O ZI IN VIATA DE BUCURIILE SI VIATA PE CARE O ARE EL cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by foxy
...Au ajuns la arestarea lui tocmai pt. ca au destule dovezi; spun cei in cauza. Pacat de el, dar dupa copilaria care a avut-o...ce sa mai spunem ...nu-i de mirare ca a ajuns asa cum a ajuns din mai multe puncte de vedere. Banii nu-ti aduc in mod automat fericire, iti pot oferi doar tot ce vrei material. Ma intreb ce se va intimpla cu copii lui daca va trebui sa faca inchisoare!?! Am si eu nevoie de ajutor...cum fac sa folosesc in text smilies?
Da clik pe maimutoii de linga partea pe care scrii mesajul. Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu fan Michael in tinerete, il iubeam la nebunie[:D][bis]...Acum vad totul cu alti ochi si se vede de la o posta ca tipu' nu e sanatos...Dupa ce am vazut filmul acela despre el, acum vreo 8 luni sau cand a fost, am ajuns la concluzia ca omului ii lipseste o doaga...In legatura cu scandalul...nu stiu ce sa zic...Se prea poate...Nu m-ar mira. [pis]_Ella & [copil]Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Documentarul despre Michael Jackson difuzat in iarna/primavara se pare ca e fost impropriu realizat deoarece reporterul britanic a facut un colaj de imagini si raspunsuri la intrebari unele scoase din context. Cu toate astea, in mintea mea nu ramane nici o indoiala ca e ceva in neregula cu Michael. Poate nu e vinovat de molestarea copiilor insa din spusele si din comportamentul lui trag concluzia ca individul nu e chiar normal. ce om normal doarme in pat cu copiii altor oameni si mai crede ca e si foarte normal ce face? Ma intreb de ce consilierii si cei din anturajul lui nu-i atrag atentia sa nu mai spuna asemenea ineptii in interviuri pt ca o sa dea de banuit..... DACA o sa ajunga la inchisoare nu o sa fie o inchisoare normala pt ca sunt convinsa ca nu o sa faca fata pt ca va fi atacat de ceilati detinuti. Parerea mea e ca tipul are nevoie de ajutor psihiatric RAPID. Lumea intelege ca a fost abuzat in copilarie, etc etc dar trebuie sa arate ca este responsabil pt faptele sale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Venii timpul sa reluam discutiile despre acest M. Jackson. I-au dat drumul pe o frumoasa cautiune, si acum l-au chemat la judecata. Ceva, ceva este la mijloc, chiar daca au fost nenumarate articole in presa in care fratii lui au facut front comun pentru a sustine ca fratele lor este nevinovat, iar in demagogia lor l-au asemuit chiar si cu Isus, in ideea ca la fel ca Isus a vrut sa faca bine semenilor sai si a fost batjocorit!! Atat de indignata am fost cand am citit acest articol de nu pot sa va spun! Au urmat serii intregi de interviuri la TV, cu familia sa care sustineau sus si tare ca sunt o familie model, bla, bla. Or fii acum cand s-au prins la bani, dar cum ramane cu declaratiile lui M.J. ca vrea sa-si schimbe fizionomia, si culoare pielii pentru a nu semna deloc cu tatal lor , care ii batea pe copii de-i rupea?? Sunt mult contradictii, cert este ca a reusit sa-si aduca fanii in fata tribunalului sa strige ca M.J. este nevinovat. Or fi nevinovat sau nu, vom vedea ! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea este: cum poate cineva normal la cap sa-si bata joc de propii lui copii in halul ala?...ati vazut cu ce masti umbla bietii de ei? Doamne zici ca esti intr-un film de groaza, mi-e o mila de ei!! Eu sincera sa fiu sunt extrem de revoltata dupa ce am vazut reportajul, nu e normal sa cresti copii asa, va dati seama ca vor creste stramb si ca pentru ei normal inseamna sa te ascunzi sub o masca [bang]...asta clar nu e un om sanatos psihic si pentru binele lor trebuie scapati de asa ceva. Numai bine, [flo] Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de viata lui particulara M.Jackson a fost, este si va fi o valoare muzicala incontestabila. Omul are un talent aproape iesit din comun si A MUNCIT f. mult la viata lui sa ajunga unde a ajuns. Mie mi se pare cel putin ciudat sa exprimam apelative negative la adresa lui, mai ales ca 99 la suta dintre noi nu am facut mai nimic la viata noastra care sa se compare cu ce a facut el. Viata lui particulara e a lui, daca e vinovat sau nu e iarasi treaba lui, va plati. Asa gandesc eu, imi e f. greu sa comentez negativ un om care a muncit asa de mult si care, din banii lui, a platit tratamente unor copii sau a facut donatii spitalelor. ...astea sunt insa riscurile celebritatii, esti barfit si superbarfit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ira, daca viata lui particulara ar insemna sa aiba relatii homosexuale (in cel mai rau caz), nu cred ca ar afecta pe nimeni. Au mai fost si sunt si alti celebri artisti si nimeni nu ii taraie in tribunale, dar relatii de pedofilie??? Adica daca tie ti-ar agresa sexual copilul, o vedeta (de talie internationala sau nu), ai continua sa ii apreciezi talentele muzicale (sau de oricare natura)si l-ai respecta mai departe ???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca trebuie sa facem o distinctie clara intre viata lui privata si cariera sa muzicala. Eu deocamdata nu stiu daca este vinovat sau nu, dar chiar daca va fi, eu tot il voi aprecia ca si artist. Oare stie cineva cum a fost Beethoven in viata particulara? Eu stiu, dar putin ma intereseaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...