Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Michael Jackson ARESTAT !?


Recommended Posts

Mie mi-e mila de el,de prea multa bataie ,frica si lipsa de afectiune a ajuns asa ,e nebun e clar si locul lui este intr-o clinica psihiatrica ,iar copii luati si crescuti asa cum trebuie sa creasca un copil normal ,e mai degraba trist decit scandalos ce se intimpla cu el ,cum zicea si Ira ,a muncit mult ,macar daca as fi fost eu in stare sa fac un sfert din ce a fost el capabil sa faca,trist.........[afro] Aura&Luca,22 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Ira
Eu cred ca trebuie sa facem o distinctie clara intre viata lui privata si cariera sa muzicala. Eu deocamdata nu stiu daca este vinovat sau nu, dar chiar daca va fi, eu tot il voi aprecia ca si artist. Oare stie cineva cum a fost Beethoven in viata particulara? Eu stiu, dar putin ma intereseaza.
Ba pa mine ma intereseaza ce face el in viatza privata Ira pentru ca nu vreau sa-i finantzez "hobbiurile" din banii mei platindu-i CD-urile!!!! Pentru mine distinctia de care vorbeai tu(in cazul unui artist in viatza) nu exista, iar daca tu stiind ca e vinovat de ceea ce e acuzat (cind se va dovedi ca e!!!odata-si-odata...) continui sa ii cumperi CD-urile esti complice! parerea mea! PS aici vorbim de acuzatii serioase Ira, nu e vorba de un flirt, de un adulter, de inselat la taxe, de intrat fara bilet...sincer nici nu-mi pot inchipui cum cineva poate sa inchida ochii la asa ceva numai ptr tipul ar avea talent! BTW daca se dovedeste ca Bethoveen avea aceesi "meteahna", la gropa cu furnici cu el, investesc in Mozart... Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca este sa o luam asa atunci cam toate geniile au fost mai mult sau mai putin" duse" si cu "hobiuri" de astea mai ciudate pentru noi muritorii de rand dar normali.Apropo,stiati ca E.A. Poe a fost necrofil? Cu toate astea pot sa spun ca, cartile lui ma fascineaza in continuare si o sa continui sa-l plasez printre scriitorii mei preferati. Acuma despre Jackson eu nu spun ca este geniu ,mie imi plac numai albumele lui de debut,tipul a ajuns un fel de "zombie" si parerea mea este ca trebuie internat la balamuc.Dar nu sint de acord ca daca continui sa-i cumperi albumele inseamna ca esti de acord cu ce face individul. Parerea mea Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa incepem discutia despre ce faceau oamenii celebri in viatza lor particulara e alta mancare de peste...asa si Jim Morrison le avea cu drogurile la greu, Jimi Hendrix, Janis Joplin , etc...aproape toata generatia de artisti "flower-power" dar nu inseamna ca isi abuzau copii...adica aici e vorba de ceva mai mult si eu de exemplu m-am legat de ideea cu propii lui copii si nu ai altora, pai daca pentru ai lui nu are respect sa-i creasca ca pe niste oameni normali si ii OBLIGA, ca la varsta lor nu se poate vorbi de propia lor alegere, de a "purta masca" (BTW inseamna ca ei mai tarziu vor considera membri Klu-Klux-Kan ca pe ceva super-normal??!!) e clar ca MJ e deja un caz...caz de luat in considerare. Nu ma intereseaza ce face el ca artist, dar ca om e nul, saracul!! Si daca scuza e ca a fost abuzat, atunci ori trebuia sa faca tratament ca vad ca stie ce are la "bila" ori trebuia sa nu amestece "caritatea " cu luatul in pat...si nu inteleg o chestie? Cand dai din cate stiu eu nu te apuci sa te lauzi ca ai dat ca atunci degeaba ai mai dat, nu?(ca atunci inseamna ca ai facut-o cu un scop comercial, sa te auto-promovezi si nu din inima) Numai bine, [flo] Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
cum va explicati totusi prietenia pe care i-o poarta alte vedete (care par oameni seriosi). nici aia nu sunt normali la cap? [^]
Vorbesti de managerul casei de discuri care este si el in proces pentru ca avea un site despre aceleasi "hobbiuri" sau de elizabeth taylor care are alzheimer si 120 de ani (sau pe-acolo:))? L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...