Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Super-Lia revine!


Recommended Posts

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=4072 nu stiu daca ce fac fac bine... incurcate sunt itele cu afisatul fotografiilor. Poate ma ajuta cineva. Deci daca ma duc in "Albumuri foto" ma duc ;a nickul meu , am acolo un "editeaza albumul lui super-lia" si vad fotografiile... e ceva ce trebuie sa mai fac si nu stiu eu??? mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Liaaaaa, nu putem sa vedem pozele bine. Asa cum a spus si Eryka, adresa data de tine e pagina in care le editezi tu si daca incercam sa le dam clik sa le vedem mai mari, ne trimite la pagina cu albumurile utilizatorilor. Pe de alta parte daca vrem sa le vedem normal din albmul tau, nu apare nici un album acolo. Cred ca ai uitat tu sa alegi albumul in care sa le pui. Nu stiu daca te-am lamurit bine....[8)] Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lia Povestea ta seamana cu un basm frumos in care printul vine pe un cal alb, o ia pe fata frumoasa si trista si o duce departe in imparatia lui unde incep fericiti si indragostiti o viata noua, departe de tot ce fusese pina atunci. Vreau sa-ti spun ca recitesc povestea ta de cite ori am timp si de fiecare data ma emotionez. Ma intrebam zilele trecute o chestie: tu in Ro ai fost o femeie activa , tot timpul ocupata, mereu pe fuga ... cum te impaci acum cu monotonia care ti-o impune statul acasa cu un copilas ? Eu am un puiut de 3 luni si cu toate ca-l iubesc foarte mult simteam ca nu mai am rabdare sa stau numai in casa, sa schimb pemparsi, sa spal biberoane si sa ma uit la TV. Am stat pina la 2 luni si pe urma s-a mutat mama la mine ca sa pot eu sa vin la munca ca altfel cred ca o luam razna. SIMONA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia draga, abia acum ti-am citit povestea [:I]. Nu obisnuiesc sa intru in sectiunea aceasta a forumului si uite ce-am pierdut! Ma bucur mult ca ti-am descoperit povestea. Ai scris foarte frumos! [il][il][il] Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti parte de multe momente frumoase impreuna! Meriti din plin sa fii fericita![pup] Ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...