Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de iulie-august 2004 (2)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, fetelor! Permiteti-mi sa ma alatur si eu grupului vostru, cu mari emotii inca, dar sper sa ma numar printre mamicile fericite din iulie. Inca nu mi-am revenit din nauceala evenimentului, mai ales ca eu sunt una dintre aspirantele de pe subiectul fiv, adica bebitzul meu este rezultatul fertilizarii in vitro. Data conceptiei a fost 26 octombrie (fara nici un dubiu :)), de la UM ar fi a 6-a saptamana, iar dupa cum imi arata calculatorul site-ului, DPN va fi 18 iulie 2004. Ma bucur ca sunteti in numar atat de mare aici deja, presupun ca o sa ne mai adunam pe parcurs pana la vara, avem timp. Si, ca multe dintre voi, si eu voi fi tot la Municipal :) Va urez tuturor sarcina cat mai usoara si bebei cat mai sanatosi si norocosi. Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Vilma pentru al doilea "roman"! Bine ai venit Anemonasi FELICITARI !!! Fiind o aspiranta care a trebuit sa treaca prin multe pentru un bebe, iti tin pumnii, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si cuminte. Eu tocmai ce am ajuns acasa si mi-e foameeeeeeeee nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca m-am laudat prea repede ca eu nu am nici un simptom mai neplacut, tocmai ce mi s-a facut foame si acum dupa ce mi-am incalzit ceva de mancare stau si ma uit si mi se intoarce stomacul de dos ...nu vreeeeaaauuuu ! nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Melanie ! Ce bine ca nu sint singura pe aici ... Nu stiu ce s-a intimplat cu mine aseara, dupa ce am venit de la serviciu si am mancat a fost ok, dar cand am vrut sa mananc pe la 7 si ceva seara, aveam o stare de voma si nici nu ma puteam uita la mancare, cu toate ca imi era foame. Astazi sint ok, chiar daca noaptea trecuta am avut iarasi cateva ore de privit peretii, nici mie nu-mi place, mai ales ca trebuie sa vin la serviciu, si mi se face asa somn incat nu ma pot abtine sa nu casc continuu. Sper sa treaca insomniile astea, ca deja nu mai suport sa ma trezesc mai obosita decat atunci cand m-am culcat. nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...