Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de iulie-august 2004 (2)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
: Mi-am facut test Clear Blue (care cica e 99% sigur) si a iesit pozitiv , dar liniuna a doua in timp(2 zile) s-a mai subtiat , dar a ramas vizibila..Dr cand i-am aratat testul mi-a spus ca poate fi pozitiv(eu nu am inteles nimic..cand sunt 2 linii cum poate fi +??? )Mai ales ca e cel mai scump test..Celelalte teste nu prea ies decat dupa cateva zile bune de la intarziere..Eu acum am 33 de zile de la ultima menstra, si multe intepaturi, in burtica...Cred ca s-a apucat BB de lucru..isi aranjeaza casuta...Felicitari viitoarelor mamici si ma bucur sa fiu printre voi..
Draguta mea , testul este OK. CRED CA SI PE PROSPECT SCRIE, cel putin pe-al meu scria ca este vizibil numai un timp ( al meu si acum se vede - caci le pastrez ) . Si eu l-am facut in ziua cind trebuia sa am ciclu, deci ....bucuta-te !!!!! [bis][bis][bis] Cind este termenul tau? bunny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[Bunny, multumim pentru carti, eu abia astept sa le cumpar, momentan citesc Vraciul. Nu mi-ai spus care e DPN la tine. Astept. Sorry, dar trebuie sa ma intelegeti ca sunt tare aiurita si mi-a intepenit fundul pe scaunul asta de cind va citesc (8am BUD time ) caci am luat mamici-iulie de la inceput. DAR AM PROMIS CA MA DUC LA CUMPARATURI !!! ahhhh , iar uitam ! dupa calculatorul de la DC 4 AUG , altele mi-au aratat 3 aug nicole [gravi] - 5 saptamani [/quote] bunny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Razi tu razi dar eu sunt cam panicoasa..dar bine ca existati voi si mai primesc ceva din experienta voastra...Noi(eu+sot) incercam sa facem BB de 1 an si de aceea sunt asa de speriata...sper sa fie bine ..mi-am calculat cans ar trebui sa vina bb - 1.08.2004...Si conform calendarului japonez este fata...Asa sa fie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am refacut lista ... Melanie - Iulie Butterfly - 1 Iulie Fabya - 3 Iulie Ulic - 3 Iulie Vanesa - 5 Iulie Mitzura - 7 Iulie Marcelle - 14 Iulie Piti - 18 Iulie Anemona - 18 Iulie Alexa - 19 Iulie Cristalina - 20 Iulie Anas34 - 23 Iulie Nicole - 25 Iulie Briseis - 25 Iulie Adonia - 25 Iulie Liv29 - 26 Iulie Papadie - 30 Iulie Miguelle - 1 August Cristina - 1 August Bunny - 4 August [pup][pup][pup] nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papadie, bunny, iubitoiu...bine ati venit si sarcina cat mai usoara si fara probleme...Sa aveti niste bebici sanatosi si voiosi!...:) Multumesc pentru incurajari!...sunteti super...:) Durerile mele sunt difuze in partea de jos a abdomenului, acum ma duc acasa sa stau in pat si sa ma odihnesc... O gramada de colege mi-au explicat ca e normal, ca si pe ele le-a durut burta chiar mai rau asa ca nu e motiv de panica. Oricum o sa ma duc maine la doctor. va doresc o zi excelenta, Monica [gravi] 6 saptamani si 6 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi Cristalina ca nu e motiv de panica, nu trebuie sa ne speriem asa repede. Sa mergi la doctor si sa stai cumintica. Vroiam sa va intreb, voi cand stranutati mai tare sau va ridicati brusc din pat, fotoliu, va doare burtica? nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...