Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de iulie-august 2004 (2)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Ana, vad ca esti la Paris. Sigur gasesti AZINC la paris ca eu le-am luat de la Lyon, dar specificati fetelor ca pentru sarcina va trebuie ca sunt si vitamine AZINC in afara sarcinii.Dar eu le-am fazut si in farmaciile din Romania exact sub aceeasi forma. Sper sa le gasiti. Va pup, Marcela[gravi]6-7 saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce ti-e frica nu scapi, parca asa era vorba aceea ... Si cat de cumintica eram eu, fara greturi, voma, si dintr-o data, lucrand aici la calculator m-a apucat [vom] si au ramas toti cu gura cascata cand m-au vazut cu ce viteza am fugit la baie. Mai e un pic si trece ziua de luni, eu abia astept weekendul, 3 zile libere, sa dorm si sa ma satur de somn. Pupici. nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De calculator nu, inca, ca doar sint dependenta, [8**]de el, recunosc ! Eu credeam ca atunci cand iti vine sa [vom], vezi mancarea sau chestia care nu-ti place, dar pe mine m-a apucat din senin, fara sa ma gandesc la vreo mancare anume. Daca o sa am greturi, asta inseamna ca nu mai trebuie sa intru in bucatarie, nu-i asa? Si nici sa mai fac mancare, nici sa spal vasele. Voua va place in bucatarie? nicole [gravi] - 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine ca este complet contra-indicata orice activitate in bucatarie: facut mincare, vase, etc. Dar nu numai: spalat, curat, calcat, totul este contra-indicat. Obligatie totala de somn + activitati recreative. [:)] Apropo, mie imi place un singur lucru in bucutarie: masina de spalat vase. In rest totul imi face greata ;-) Pupic la toate fetele cu greturi de activitati casnice [:)] Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole, te inteleg perfect. Eu stateam aseara in pat si inainte de baita mi-a venit sa[vom]. Dar mai am probleme si la unele mirosuri. Eu chiar m-am suparat vazand lista cu alimente interzise, deaorece eu am mancat iontr-una branza de vaci.Sper ca [copil] este bine. Eu am avut o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani desi am dus-o pana la 12 fara sa fi stiut ca e oprita si atunci eram de-a dreptul isterica cu listeria si toxoplasmoza, adica aveam grija in exces. Acum mi-am propus sa ma comport ca o femeie de reand nestiutoare, dar oare e bine sau rau....? Oare pot sau nu? cAT DEPRE BUCATARIE nICOLE, NU PREA POT SA MAI SATUI MULT IN EA. Desi inainte nu imi displacea. Va pup, Marcela[gravi]6-7 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcelle, eu iau utrogestan, in aceeasi cantitate ca si tine, mi-au fost prescrise impreuna cu vit E, din cauza unor pete maronii. Tie ti-au disparut petele dupa ce ai inceput tratamentul??? pt mie mi-au revenit aseara si sunt un pic speriata[bang] Nicole, imi pare tare rau ca au inceput greturile....sper sa nu te tina mult...eu inca nu am nimic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...