Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Ian-Feb 2004(18)


Reliana

Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Burticutzelor sunt ofticata ca nu pot sa vad pozele si nu stiu de ce? Afara ploua cu galeata si am stare super nasoala mai ales ca de vro 2zile nu prea pot sa dorm pe ce parte ma pun nu stau bine nu mai stiu in ce pozitie sa mai stau. In schimb bebitza mea e super activa da petreceri in fiecare seara. A aseara am fost si noi in disco[disco] si a fost super marfa,toata lumea se holba la mine, eu cu ditai burtoiul dansam de mama focului. Abia astept sa nasc sa pot sa beau si eu un pahar de wiski of ce pofta imi e[pofta] anita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, burticutzelor! Layla a fost tare harnicutza azi si a si pus pozele la vedere, insa pe Mamici ian-feb (17). Am vazut ca s-a deschis un nou capitol si m-am gandit sa copiez adresa data de ea si pe acest capitol, ca s-o accesati mai usor: http://medialab.designitions.com/carmen/ Mai, mai, dar ce frumusele si bortzoshele suntem[cheers]. La intalnirea de azi ne-am simtit super[bis]!!! Am avut insa prea putin timp la dispozitie, asa ca sigur vor mai urma si alte intalniri, tot in Dr. Taberei pentru ca majoritatea suntem din zona. Andra28, Adlemi, Dienuca poate data viitoare ajungeti si voi. Azi am fost tare ocupata dupa amiaza pentru ca am avut musafiri si a trebuit sa pregatesc o gramada de chestii (mancarica, salate, tort). Acum au plecat musafirii iar eu ma simt f. obosita. Si bb vad ca este tare linistit. Din fericire maine am o zi usoara la servici. Va urez, de pe acum, o saptamana cat mai relaxata si usoara! [pup][pup][pup] Adriana [gravi]in 29 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata un nou capitol... inca un prilej de [cheers] sau [cina2] Fetelor, cred ca o sa batem recordul la scris… chiar, stie cineva care a fost cel mai vast subiect ? Si daca stie, ne poate spune si noua cat de mare a fost ? Pleaseeeeee... [pup] la burtici si la bb. mici DARAEL & BB (saptamana 27) “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand:mii de scuze ca n-am putut veni.Dar dupa "distractia" de acum cateva zile sunt consemnata in casa si mai ales in pat.Dar am vazut pozele si trebuie sa recunosc ca sunteti FRUMOASE si vazandu-va nu ma mai simt asa...mare.Astazi am avut musafiri(ca de,daca nu ies eu vine lumea sa ma vada)si am "donat"din hainele mele masura 36(ce candva ma incapeau...).Dar le-am dat imprumut pe o perioada de 1 an ca vreau musai sa ajung iarasi ce am fost. Slava Domnului,BB e bine si se joaca in burtica si asta ma face si mai cumintica.Macar 2 saptamani... Saptamana asta mi-am propus sa mai merg la o echo ca poate aflam si noi marele secret(de e fata sau baiat)si de data asta astept un raspuns 100%si nu ca pana acum. Pana atunci va pup pe toate burticutele frumoase si sper sa ne intalnim cu bine. Voi fi din ce in ce mai scurta de acum in colo ca vad ca lui BB mic nu-i place ca mama-sa sa stea mult in poponeata...Da'MERITA! Inca o data va pup tare pe toate si aveti mare grija de voi si de BB-i in primul rand. P.S.Adina probabil atat de curand nu ne vom intalni (poate doar pe geam)dar daca tu esti mai miscacioasa decat mine poate vii la mine sa bem o "cafea". Ioana 77,noi tinem legatura asa cum am stabilit.Si chiar daca n-am iesit cu fetele tot am mancat inghetata si pt Arturici,dar in pat acasa...Va pup tare pe voi,"cei 3 veseli naparstoci"...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, frumoaselor! [hia][pup][flo] Layla, multumim tare mult pt. poze, de-abia azi dimineata le-am putut vedea, ca am avut ceva probleme aseara cu Netu'. Vai ce dragutele suntem!! Daca ai timp si poti, suna-ma de la servici. Pupicei si o zi buna! Vreau sa va spun ca m-am simtit excelent si parca la plecare as mai fi stat inca pe atat. Oricum nu a fost foarte lunga intalnirea, dar sper sa ne vedem curand si sa palavragim si mai mult. Si sa nu uit data viitoare sa nu mai mananc acasa, ca sa pot manca si eu o pizza cu voi. M-am intors spre casa impreuna cu Diana si am inghetat de frig, de nu mi-am revenit pana seara. Diana, sa stii ca mi-a ramas gandul la pijamaua aceea! Acum imi pare rau ca nu am luat-o. (am vazut pe drumul spre Favorit, la o negustoreasa, o pijama verde si mi-a placut la nebunie; abia astept sa vad daca o mai gasesc azi). Fetele care nu ati fost: poate veniti si voi data viitoare (daca se poate), pentru ca a fost o intalnire extraordinara si, cel putin mie, mi-a creat o stare de bine pt. tot restul saptamanii. Adlemi, stai cumintica si ai grija de tine si de bebe! Ioana cu Arturicii, pupicei si sper ca sunteti bine sanatosi! Azi astept ajutoarele la curatenie si la ultimele mutari de mobilier, dupa care sper sa ma mai potolesc si eu. Am vazut in piata (si o sa cumpar) niste personaje din Disney (Tweety, Micky, Minnie, Pluto etc.), facute parca din cauciuc, care se pot lipi pe usa sau pe perete etc. Mi-au placut tare mult si erau destul de bine facute. Va doresc sa aveti o zi si o saptamana excelente, sa fiti sanatoase si voioase si bebeii la fel! Cred ca o sa mai intru in cursul zilei, ca am chef de taclale. Pupicei multi! Lia [gravi] sapt. 31
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Ma bucur ca v-au placut pozele. Suntem niste burticute super!!!!!!!!! Eu ma pregatesc sa plec la birou, si eram curioasa sa vad ce ati mai facut. Eu m-am odihnit bine aseara. Lia ce matinala esti. Sa inteleg ca te-ai fixat si tu pe verde? Eu mi-am luat atat pijama cat si camasa de noapte verde (sper ca Dulci sa aiba ochii verzi ca mine). Spor la curatenie dar ai grija sa nu te obosesti prea tare. Eu o sa intru mai tirziu de la birou pina atunci pupici pe burtici, Layla - cu "Dulci" 33 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, burticutze. Layla, multumim pt. poze. Ai fost f. harnicutza. Internetul n-a prea fost, ca m-am chinuit destul de mult ieri sa le vad. Lia, mie mi-a fost bine ieri, dar daca stiam ca iti este asa de frig, te fugaream pina acasa, sa te incalzesti[:D]. Apropo de mutunache de care vorbesti, sotul meu a cumparat ieri o gramada de personaje, du-te si tu azi ca poate mai gasesti. Cit am stat noi ieri sa ne distram, sotul s-a distrat pe la raioanele de zdranganele si a venit seara, cu sacosele pline. A cumparat si perdeluta galbena, evident cu ursuleti. Pt. fetele care n-au putut sa vina, pozele cu noi sint f. dragute, dar trebuia sa facem pt. voi o poza cu gurile cascate ale celor din jur, in timp ce noi ne etalam burticutzele. Va scriu diseara ce am facut la cursul de gimnastica pt. gravidutze. Pupici. Diana, de azi in 34 saptamini. Diana si bebelushul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi burticutze! Va multumesc pentru incurajari si pentru grija voastra! Am fost la medic, bb este f. bine si jucaus, colul este lung si inchis, dar se pare ca am avut contractii putin dureroase si mi-a dat sa iau No-Spa 2/zi timp de 2 saptamani. Voi ce credeti, nu are ce sa-mi faca rau, nu? Nu am mai observat pete colorate,ceea ce este super! Medicul a zis sa stau cat mai mult intinsa sa ma odihnesc si fara efort!!! Eu oricum la servici nu depun efort, stau toata ziua in fata calculatorului, dar cred ca voi intra in prenatal din decembrie (mai vedem cum ma simt). Eu nu prea pot sa dorm noaptea, de pe la 3 stau si astept sa mai dorm macar o ora si pe la 5 - 6 mi-e un somn [bang], dar trebuie sa vin la serviciu asa ca toata ziua sunt adormita! Cred ca vom bate recordul la scris pana in ian-febr!![:D] Va astept la taclale! Va pup, Corina si bb Bogdan (31 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...