Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Ian-Feb 2004(18)


Reliana

Recommended Posts

Ce frumoase burticutze!! Am listat pozele sa-i arat si sotului sa vada ca nu numai el are o grasuta in familie! :-)) Dar, Layla (pe tine te recunosc si pe Adriana - din pozele de data trecuta) spune si cine-s personajele din ultima poza (cea de grup)!! Va pup, Lavv si burtica Alex (am intrat in sapt 33-a!!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata, Nici nu am mai reusit sa intru ieri pe site, am fost plecati toata ziua. (La nasi, am recuperat cainele, l-am dus la maica-mea, etc) Promit ca ne vom stradui in seara aceasta sa punem si noi pozele cumva, undeva, sa le vedeti (desi am doar 2 si seamana cu ultima poza a Laylei). M-am laudat cu voi si la servici. Toti au observat ca am burta cea mai mica!!![q][q][q]. Adlemi, vin la cafea cu cea mai mare placere! Daca vrei sa ne privim de la distanta, sa stii ca geamurile mele sunt in stanga reclamei cu Ford, asa cum privesti tu, la et 6 - 2 geamuri (sufragerie si balcon),(sunt 2 unitati de AC afara, sub geam). Seara poti sa vezi luminite mici in geamul de la sufragerie (nu stiu daca se vad prea bine pt ca reclama e f luminoasa). Va pup, Adina+BB 26W
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi burticutze !!!!!!!!!! Ce dor imi era sa va scriu si sa va citesc mesajele !!! Pozele sunt super [bis] MI-a parut tare rau ca nu am putut sa stam si noi pana la final insa data viitoare ne programam la intalnire FULL TIME. Diana - mi-a parut tare bine sa te cunosc si cu siguranta ne vom mai vedea, doar stam asa de aproape nu ? Mirciulica ce face ? Mi-a parut tare bine sa le revad pe fetele de la intalnirile anterioare: Adriana, Lia, Alina, Layla, Ramona dar sa le cunosc si pe Carmen, Georgy si Adina. Toate sunteti tare dragute impreuna cu burticile voastre [gravi]. Sper din tot sufletul sa ne mai vedem pana de sarbatori !!!!!!!! Ieri dupa intalnire am plecat undeva la tara la un gratar si noroc ca m-au "insarcinat" cu focul, ca altfel ma congelam. Am papat gratarel de toate felurile si am plecat acasica, unde dupa ce ne-am incalzit putin am poftit niste musafiri. Ne facem incalzirea ptr sambata cand vom sarbatori Sf Andrei la dublu [^] Suntem tare dragute, nu ? Ar trebui la anul exact pe 22.11 sa ne intalnim tot la TIP TOP si sa facem poze cu bbei nostri, nu ? O sa fim maricei si unii dintre noi o sa fie umblareti. Abia astept !!! Noi de astazi suntem la birou - dar ce greu ne este - ptr o saptamana (si nici nu am venit bine si maine stam acasica la caldurica ) si sper sa mai putem rezista cele 3 zile care mai raman pana la weekend. O sa reusim, ca suntem niste invingatori [cool]. Noi pe 2 decembrie mergem sa ne refacem ultimul set de analize inainte de marele eveniment + vaccinul antitetanos. Pe 4.12 suntem programati la doctor si sper ca pana in ianuarie sa nu mai fie nevoie sa ne vedem... Va pupam si vorbim mai tarziu [recevere], Andra cu burtica de 30 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi burtici nu prea mici, Nici nu stiti cat imi pare de rau ca nu am ajuns la intalnire. Farmecele sotului meu au fost insa atat de puternice incat m-a facut sa plec cu el la valenii de Munte unde avea de rezolvat niste chestii, astfel ca ieri am facut o mica (cam mare de fapt) plimbarica in afara Bucurestiului. A fost frumos si mi-a placut mai ales ca vremea a fost insorita, parca era o zi frumoasa de septembrie. Sunteti niste dulci in poze, si chiar ma gandeam si eu, oare ce-or fi zis cei din jur cand s-au vazut asaltati de o armata de gravidute. Sper totusi ca data viitoare sa vin si eu, sa ma alatur plutonului fruntas!!!! Fetelor, eu pe zi ce trece simt miscarile lui bebe din ce in ce mai puternice. Creste puiul mamii!!! Si mi-e asa de drag...!!! Va pupicesc si astept vesti de la voi, Andra- [gravi]in sapt 31 & bebe burticos Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, 'neata! Eu "matinala" ca de obicei...spre pranz... Am baut cafelutza, m-am uitat la poze, Layla, sunt super!!!Multumim frumos!!!Sunt amintiri frumoase, mai ales ca ne-am simtit si bine! Doar ca a fost atat de putin!!! No problem, avem ce dezbate data viitoare... Diana, ai mare dreptate: o poza la gura-casca din jur lipseste! Se uitau la noi ca la urs...[:D] Eiii, da' ce ursi frumosi!!! Lavv, hai ca enumar eu, in ordine de la stanga la dreapta, in poza de grup: Carmen(a), Adriana, Adina Iulia, Lia, Georgy, Ramona(adica eu [:D]), Layla si Diana_b. In celelalte poze apare si Andruska cu Andrei. Si acu intrebare: OARE DE CE AVEM TOATE HAINELE DESCHEIATE??? Sa se vada burticile? Poateeee! Ca nu ne putem incheia? Daaaa![:D][:D][:D] Si nici nu era frig afara...Lia, ti-ai revenit??? Acum suntem mai sensibile...vorba Dianei, mai bine te fugarea! Andra, Adlemi, Ioana, Helen, Ani, Cory si toate fetele, imi pare atat de rau ca nu ati putu veni!! Poate data viitoare (cele din Buc.), ne adunam mai multe! Cory, ma bucur sa aud ca esti mai bine, hai ca nu mai e mult si ne vom vedea cu minunile in brate si vom uita perioada asta in care ne faceam "n" griji! Ioana, cum te mai simti? Arturicii taii cei nazdravani? Andruska, pacat ca ati plecat asha repede! Andrei e un scump...si se simte bine cu atatea femei in jur! Sa vezi cand o fi mare! Adriana, la ce concluzie ai ajuns cu magazinele on-line referitor la pretzuri? Eu nu pot spune ca am comparat la toate produsele preturile cu cele din magazin, insa la ce m-a interesat pe mine, a fost OK! Adina, esti tu cea mai micutza dintre noi, dar si cand te faci tu mare...[:D] Acu' va pupicesc si vorbim mai tarziu! Ramona (sapt. 32)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super fotografiile si mai ales burticutzele din ele! Si intalnirea foarte faina -sunteti toate niste dragutze. Poate mai repetam si noi intalnirea cu voi, pana sa vina nazdravanul din burtica! -mai avem, aproape de o luna, nu? Ca apoi la impins carucioare prin Moghioros! Nu-i rau. O sa ma molipsiti cu sporovaiala, ca mie nici [:D]nu-mi place... Ce-as rade sa mergem la anul la Tip Top cu bb-ii si sa fie vanzatoarele de acolo[gravi]-ca e molipsitoare starea! Va pupicim, Carmena[gravi] si bb [bibe]35 sapt si 1 zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, burticoaselor! Vad ca toata lumea este incantata la maxim dupa intalnirea de ieri. Mai ales ca am facut poze asa de frumoase. Sper sa repetam figura, poate su cu sotiorii nostri, vorba lui Georgy. Asteptam in continuare pozele de la Adina si Georgy[foto]! Noi astazi suntem destul de relazati la servici si am inceput sa taiem zilele din calendar ca soldatii in termen: AMR-ul!!! Si eu, la fel ca Andra28, voi intra in concediu de pe 2 dec., insa de odihna, iar apoi, din ian. in prenatal. Abia astept pt. ca nu-mi mai sta capul la nimic altceva decat la bb si la ce mai trebuie sa cumparam pentru el. Diana vad ca si tu ai inceput cumparaturile pt. bb. Bravo si sa le stapaneasca sanatos! Ramona, acum o sa dau si eu niste telefoane la bebelusultau si la chicbebe sa ma interesez pentru patut. O sa-ti spun ce am aflat in mesajele viitoare. Oricum, in una, doua saptamani o sa cumparam si patutul. Parca imi creste burtica vazand cu ochii. Colegii mei se minuneaza in fiecare luni cand ma vad dupa un week-end. Rares este vioi si nazdravan in continuare. Seara are recital, la fel si dimineata, cum suna ceasul. Azi cred ca o sa dau si eu o fuga pana la dr. de fam ca sa vorbesc despre ce analize mi trebuie sa-mi fac si despre vaccinul antitetanos. In rest toate bune, mai ales ca afara este atat de frumos[:D]! Pupici. Adriana [gravi]in 29 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor Sunteti foarte frumusele toate (din poze). Sunt convinsa ca si cele care nu au fost sunt la fel de frumoase. Pai cum sa nu fiti, doar sunteti mame, nu??? Imi apre rau ca nu am putut veni, dar ieri am facut ultimele mutari de mobilier prin casa, plus ca era prea departe pentru noi. Data viitoare. Ati avut noroc si de vreme buna. Carmena constat ca burticile noastre au aceiasi varsta. Am o intrebare la voi: ce parere aveti de nasterile provocate? In conditiile in care este vorba de cateva zile. Cineva mi-a spus sa iau si aceasta varianta in calcul, mai ales ca s-ar putea sa fie fix de Anul Nou. Am vorbit si cu sotul si mi-a spus ca ar fi bine sa discutam si cu medicul, sa vedem ce spune si el. Bebe este cam lenes azi, comparativ cu ziua de ieri, dar nu cred ca trebuie sa-mi fac griji, nu? Ca sa stiti, eu mi-am facut antitetanosul la 34 saptamani. Nu mai stiu ce sa va mai spun ... Daca mai imi vine vreo idee, va contactez. Pupicei si sanatate Diana si bebelusul puturos de 35 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, v-am vazut pozele. Sunteti superrrr! Daca voi sunteti asa frumoase, inseamna ca asa sunt si eu.Burtica mea e cam cat a Laylei. Vreau sa va spun ca ieri, impreuna cu sotul meu ne-am uitay\t la pozele de la nunta noastra (care a fost in mai, deci nu sunt chiar antice) si am intrat in depresie vazandu-mi talia, picioarele (care acum sunt ca niste butuci). Vazandu-va pe voi cat sunteti de frumoase mi-am revenit. Imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti ca sa ma pot intalni cu voi. Eu am intrat deja in prenatal si e tare bine acasa. Pot sa dorm cat vreau, mai ales ca in timpul noptii am si eu aceleasi probleme ca si voi... de pe la 3-4 astept sa-mi vina somnul, care nu vine decat dupa 7 (bineinteles) In rest totul e OK. Chiar daca nu scriu prea des, sa stiti ca citesc tot si sunt alaturi de voi. Va sarut! Otilica 34 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...