Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Ian-Feb 2004(18)


Reliana

Recommended Posts

Buna fetele, Ma bucur ca v-au placut pozele, de fapt burticile din poze. Georgy si Adina asteptam si pozele facute de voi. Poate la urmatoarea intalnire vom fi mai multe [gravi]. Andruska bine ai revenit pe forum chiar daca numai saptamana asta. Cory ma bucur ca esti OK. Observ ca marea majoritate v-ati hotarat sa intrati in concediu de saptamana viitoare. Eu cred ca o sa mai vin o saptamana si in decembrie. Dulcinelul meu este foarte activ, ma impinge cu atata putere, ca a trebuit sa dau drumul la nasturii de la salopeta. Pupici, Layla & Dulci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Otilica ce bine ca mai avem vesti si de la tine! Si eu am facut imprudenta sa ma uit pe poze mai vechi, unele din vara asta (eram in 4-5 luni) si ce slaba eram comparativ cu acum.... Ca si Adlemi am "donat" si eu o parte din haine, dar le voi recupera cu siguranta anul urmator cand voi fi iar slaba. Cand ne vom vedea la anul pe vremea asta in parc cu BB-ei sunt convinsa ca vom fi toate top-model. Pupici, Layla & Dulci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna tuturor! Frumoase tare sunteti burticilor! Eu nu cred ca vin nici la intalnirea urmatoare deoarece s-ar putea sa fiu cu Arturicii in brate. Dar ma bucur ca va puteti intalni voi! In ultimele zile Arturicii parca nu mai dorm deloc! De fapt cred ca dorm cu randul. Iar eu dorm numai dupa ce-mi iau Utrogestanul. In rest ma simt bine. Mi-as dori cateodata sa alerg, sa merg cu rolele, ma rog, activitati de-astea. Dar...ma intorc pe partea cealalta si-mi trece. Corina Eu iau NoSpa din sapt 5 de sarcina zilnic. Nu stiu cat e de bine dar am avut incredere in doctor (ce altceva puteam face). Ioana si "Arturicii - sapt 31" [*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Fetelor am reusit azi sa sun la cei de la www.chicbebe.ro si sa ma interesez de patutul ABC Design. La ei este un pic mai ieftin decat l-a luat Ramona de pe bebelusultau, adica 5 060 000lei, cu chitul pentru etaj, geanta de transport. Au in stoc ambele modele, pe bleu si portocaliu, dar pretul este sigur asta doar saptamana asta, dupa 1 dec. s-ar putea modifica in fct. de euro. Au acelasi sistem cu comanda prin internet sau telefon, livrare acasa, montaj si plata pe loc. Daca nu sunteti multumiti de produs el se poate refuza in momentul livrarii si nu e nici o problema. Noi cred ca asa vom face in cele din urma. Ioana, te-am sunat azi acasa pe la 12.30 si nu te-am gasit. O sa mai incerc si maine. Chiar mi-am facut griji sa nu fii din nou la spital, dar vad ca ai aparut pe forum, deci totul este OK. Pupici pentru Arturici!!! Am trecut azi pe la dr. de fam care mi-a dat trimitere pentru analizele de sange si urina, iar maine cred ca ma si duc sa mi le fac. Sper sa-mi iasa bine. Pe mine ma supara rau de tot de vreo saptamana carceii si mainile amortite. Mi-a spus ca s-ar putea sa fie din cauza unei lipse de calciu. Sa vedem. [pup][pup][pup] Adriana [gravi]in 29 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca s-a terminat prima zi la birou - acum dupa amiaza parca navalisera toti pe mine cu diverse - le-am rezolvat pe toate. Una peste alta a fost o zi tare buna - acum papam niste ciocolata si abia asteptam sa ajungem acasa sa facem ciorbita de pui cu zeama de varza....[pofta] si fripturica la cuptor cu cartofi. Mine vom sta acasica si vom citi - in prezent citim viata Mariei Tanase - si urmeaza cartea scrisa de Hillary Clinton - "Istorie traita". Adriana, Ioana este bine am vorbit eu cu ea pe la 14.00 si era bine acasa. Imi spunea ca face iarasi injectii cu Gravibinon -una la 5 zile. Era bine si fericita ca este acasa :-) Plecam, va pupam pe toate -Lia sa nu te obosesti prea tare cu cartile acelea si ne "auzim" miercuri, [pup][pup][pup] Andra cu burtica de 30 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt datoare cu pozele, sper sa reusim sa le punem in seara asta (sotul meu vine tarziu, are niste cursuri dupa servici asa ca...iar eu cu tehnologia sunt paralela complet![bang]) Sunt cam nelinistita. La servici mi-a spus seful meu ca sigur voi avea baiat [bang][bang][bang]. Daca se adevereste, il omor. Cum sa-l culc in patutul roz? Cum sa il imbrac cu tot ce i-am luat printesei? Sa o iau de la capat cu cumparaturile, de data asta pe bleu? Culmea e ca din ce in ce mai multa lume ma descurajeaza, ba ca nu e fetita, ba ca nu poti fii sigura... Va pup, frumoaselor. Tineti-mi pumnii deseara, sa ne descurcam cu pozele.[^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina - nu te lua dupa ce spune lumea !!!!!!!!! Mie inainte de echo tridimensionala TOTI dar absolut toti imi spuneau ca o sa am FETITA si nu mai puteam de bucurie, pana am aflat ca este o putzica mica si scumpa - dar ce conteaza ? Nu fi descurajata- ca vorba Adrianei: rugaciunile sunt mai puternice decat toate echografiile [:)][:-)))] Pupici multi, Andra cu burtica de 30 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Am ajuns si eu acasica. Adriana si eu am circei si mainile amortite. Analizele mi-au iesit bune, iau in continuare Prenatal si Sorbifer. (Sorbiferul nu-l iau chiar in fiecare zi ca ma constipa). Circeii si mainile amortite au devenit deja o obisnuinta si una din "bucuriile" sarcinii. Adina din moment ce la ECO tri ti-au zis ca ai fetita, nu te mai lua dupa gura lumii, instinctul tau ce-ti spune? Eu am fost convinsa 100% ca este baiat. Apropo,voua ce v-a iesit la testul cu verigheta, acul si sarea (este chiar un subiect deschis pe tema asta pe forum). Eu cred in chestiile astea, mie mi s-au adeverit toate 3 testele: am baiat!!! In legatura cu vaccinul antitetanos pina la urma il facem la dr. de familie? Eu nu l-am facut pina acum si ma interesa, pt. ca dr. mea de fam este cam " varza". Pupici, Layla & Dulci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Adriana Imi pare rau ca nu am raspuns la tel.Eram acasa dar eram in baie. Ama auzit ca suna, dar pana am ajuns eu... Poate vorbim maine. Am uitat sa va spun ca am reusit sa iau RETETA GRATUITA pt Gravibinon (e 300.000 fiola altfel). Deci totul tine de buna vointa medicului de familie. Farmacia le da fara nici o intrebare legata de salariu. Sa aveti o seara frumoasa, Ioana si "Arturicii - sapt 31" [*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...