Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Ian-Feb 2004(18)


Reliana

Recommended Posts

Diana, poti sa te consideri norocoasa daca vei incapea pe mana lui Moisa, desi stiu ca il preferi pe dr tau. Dar daca totusi... sa stii ca Moisa este adeptul nasterii naturale cu anestezie peridurala si face o cusatura tzais la epiziotomie, asta ptr ca este chirurg-ginecolog. Eu am doua prietene care au nascut cu el, una chiar de curand si au fost foarte incantate, ziceau ca peridurala este o adevarata mana cereasca, iar de Moisa au fost foarte multumite. Ma gandeam ca poate este de garda atunci ptr ca de obicei, el este de garda miercurea si 31 decembrie este chiar miercuri. Pupici, Andra- [gravi]in sapt 31 & bebe burticos Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andra, pai si dr. Ion este adeptul nasterii naturale, poate ca de aia s-au adunat si dr. Ion are niste ore de consultatie in cabinetul particular al dr. Moisa. Fetelor, va tot aud ca va vine tanti la curatenie. M-ar interesa si pe mine sa-mi recomandati o astfel de tanti, dar sa-mi spuneti si mie ce va face si cat ii dati (daca nu sint prea indiscreta). Eu stau in Drumul Taberei, daca ar sta si tanti prin zona poate n-ar fi rau (daca nu cer prea mult). Diana si bebelushul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa lupte seculare ([duel]), cred ca AM REUSIT![bis] Multumita Liei, bineinteles.(webshots). Am pus si o poza a cainelui meu, Melisa: http://community.webshots.com/use/adinaiulia Sper sa mearga. Diana, dar chiar ca esti energica cu cursurile de gimnastica! Te invidiez. Eu...ca babele; pe scaun la servici si tusti acasa. Andra28, m-am calmat cu depresia pe tema sexului copilului. Fie ce-o fi, nu mai conteaza. Aseara ma gandeam impreuna cu Cristi (sotul meu) la nume de baieti. Sa-mi spuneti daca a mers adresa. Va pup, AdinaIulia+BB26W
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana Eu ii dau 200.000/zi si sta cate ore sunt necesare. Vine o data sau de 2 ori/sapt. Calca, face ordine si toata curatenia si ce mai e necesar in casa. Tanti care vine la mine lucreaza si vine inainte/dupa servici, in functie de tura in care e. Pe ea inca nu o las singura in casa pt ca nu am referinte (cea care venea inainte avea cheie si intra, isi facea treaba si pleca. Din pacate s-a operat si nu mai poate veni). Am intrebat-o chiar acum daca mai poate merge la cineva dar zice ca nu mai are timp. Imi pare rau. Daca aud de altcineva, iti spun imediat. Ioana si "Arturicii - sapt 31" [*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, dragele mele! Vremea asta de afara ma indispune total, insa incerc sa fac abstractie de ea! Mi-e un somn de-mi pica ochii si n-am chef de nimic. Mi se mai intampla si mie...[bang] BB-ica al meu are momente de vioiciune maxima apoi ma lasa in pace, iar il apuca si tot asha...are grija de mine sa nu adorm! Adriana, m-am uitat si eu pe chicbebe, asta e, esti sigura ca in banii aia patuzul are si al doilea nivel? Ai intrebat tu? Daca da, e super, nu-l rata! Am vazut ca si la hainutze au pretzuri bune, nu stiu insa daca dpdv calitate produsele Rombaby sunt bune! La fel iti aduc acasa dc. comanzi peste o anumita valoare? Ar fi interesant! Lia, sunt ocupata, ushor blazata (azi), nu-mi sta capul de loc la ce am de facut...As vrea sa doooooooorm! Ieri seara am gatit pana tarziu si nu m-am odihnit suficient, plus ca si vremea asta te trage la pat... Adina Iulia, nu pot vedea pozele, spune ca pagina nu exista![q] Georgy, unde esti? Pupici, vorbim cand ma mai trezesc putin...[:D] Ramona (sapt. 32)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor Cred ca am apasat pe un buton gresit ca nu mi-a aparut mesajul de ieri [?]. Asta e. Va felicitasem ca sunteti tare frumoase in poze. Va mai intrebasem ce parere aveti de nasterea indusa? Azi mergem la doctor sa ne vedem, sa ne masuram, etc. Eu mi-am facut vaccinul antitetanos in sapt 34 la medicul de familie. Pupicei dulci de la Diana si bebe lenes si puturos de 35 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...