Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la anul imi propun...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai intai, vrem sa fim sanatosi. Apoi, tb. sa obtinem Green Cardul Sa termine si sotul meu doctoratul, sau sa fie f. aproape de final. Sa fac fata la noua schimbare de domeniu si sa pastram si baiatul nostru langa noi, fara mari probleme. Sa scapam de datoriile acumulate in ultimul trimestru al acestui an, cand stam mai prost cu banii si poate sa facem si o mica rezerva "pentru zile negre" Sper sa le realizam pe toate, ultima are insa cele mai mici sanse de reusita, pt. ca suntem f. cheltuitori. Numai bine, Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apaaaaiii...vad ca de s;abit am inceput deja..fara vreo cura.Ce imi doresc??? sanatate in primul rand Apoi pt ca o sa-mi dea casa de la ANL putere sa pot sa le duc pe toate..sa o mobilez..sa o aranjez.Sa invete bine cel mare din clasa 1..si sa mearga in picioare ce lmik! KORINNA mamika x 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, cam greu sa ma hotarasc pt ca imi propun multe. Mai intai sa fim sanatosi, sa ne iubim, respectam si sa ne intelegem ca si pana acum sau poate mai mult. Apoi-asta ar fi al II lea-sa gasesc un job si Raducu sa mearga la gradinita. Trei: sa mai apara si surioara lui Raducu Daca nu e cam mult sper sa pot reusi. Oricum nr.3 e de indeplinit pe la sf anului viitor. Sa auzim de multe impliniri!!! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi doresc multa sanatate la bebe(nasc in decembrie), mie si sotului meu, familiilor noastre, putere sa-l crestem frumos si sanatos pe cel mic. Imi propun sa slabesc si eu vreo 8 kg fata de ce aveam inainte de sarcina(per total...hmmm...o gramada [:)]) si mai imi propun sa fiu mai buna cu cei din jur... [pup],Dana. http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...