Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la anul imi propun...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu imi doresc liniste in primul rand-sa ramana totul asa cum a fost anul asta daca nu se poate mai bine-,sanatate, sa am un[copil], sa ne mutam intr-un casa mai mare si sa primesc dreptul de munca [alcool]. Dorintele sunt multe si importante sa dea Dumnezeu macar o parte sa ni se indeplineasca. [pup]Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fim noi si ai nostri sanatosi si fericiti. Am vrea sa avem un [copil] si daca vrea cel de sus sa ne ajute am vrea [copil] [copil]. Nu ne grabim, dar macar pina la 40 de ani sa apara. Sa avem putere si sa reusim sa ne consolidam o viata frumoasa aici. Anul ce vine sa invatam sa fim mai buni si sa adunam mai multe bune decit rele pentru suflet. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa gasesc o gradinita buna pt Danut sa-mi petrec timpul cat mai mult cu el sa-mi vad de viata mea si sa las trecutul in urma... si de ce nu? sa slabesc vreo cateva kg Cu drag, Dana, mamica lui [copil] Danutz Album:http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Danut+la+2+ani&mid=1214&cid=2250 http://www.yamafoto.com/?ref=6599
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu se scimbe nimic din viata mea familiala. (e totul prea frumos ca sa fie adevarat!) Sa fim cu totii sanatosi, Sa nu se mai loveasca Sofia sau sa mai cada[:-)))], Sa trecem de medicale fara repetari si sa ajungem mai repede in Canada[canada], sa ne gasim servicii[harp][cri] si un apartament frumos, sa-mi gasesc un pian bun si ieftin[;)] in Montreal sa existe cu bine acest site si sa ne sustinem si de acu' inainte moralo-virtual tot asa ca si pana acum... Irina si Sofia cea jucausa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ira
Sa nu se scimbe nimic din viata mea familiala. (e totul prea frumos ca sa fie adevarat!) Sa fim cu totii sanatosi, Sa nu se mai loveasca Sofia sau sa mai cada[:-)))], Sa trecem de medicale fara repetari si sa ajungem mai repede in Canada[canada], sa ne gasim servicii[harp][cri] si un apartament frumos, sa-mi gasesc un pian bun si ieftin[;)] in Montreal sa existe cu bine acest site si sa ne sustinem si de acu' inainte moralo-virtual tot asa ca si pana acum... Irina si Sofia cea jucausa
Carola, cam devreme ne chemi la raport. Chema-ne si tu la anu' pe vremea asta. Pupici, ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...