Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la anul imi propun...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Frumos bebe, frumosi mami si tati, si la fel si nunta. Vreau sa-mi iau licentele, sa ma inscriu la master, sa ne gasim amandoi servici bun ca sa-i ofer lui alex tot ce e mai bun (Vreau sa-i cumpar un carucior sport si am intepenit cand am vazut ca e 2.5 mil)dar in primul rand sa fim sanatosi ca restul le-om face pe toate. Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. sa fim sanatosi cu totii 2. sa imi gasesc un job mai bine platit 3. sa ma las de fumat 4. sa am casa mea mare, frumoasa si aranjata cum imi place mie (asta doar daca pica din cer... caci de pe pamant nu am cum sa o obtin) So help me God! Simona www.babiesonline.com/babies/s/sergiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ar fi asa: sa ne dea Dumnezeu aceeasi intelegere si fericire in fam. cata am avut si pana acum sa reusesc DaF-test sa imi gasesc un serviciu sa pot incepe in octombrie studiul... si "sanatate ca ii mai buna de cat toate"....si poate s-ar mai aduna cativa de sa...[:)] caci restul ca...bb, casa, situatie financiara cat mai stabila..astea sunt inca pe lista de visuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...