Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la anul imi propun...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sanatate multa baietelului meu, mie si familiei mele. Si ma rog la Dumnezeu sa nu mai am un an atat de greu si urat ca anul 2003, cand mi-am pierdut si tatal si socrul. Fetelor, un sfat.... nu va mai rugati pentru bani, case si masini. Desigur ca-s importante, mai ales casele (sa avem unde sta) si slujbele (sa avem din ce trai). Dar ele se face de la sine daca avem sanatate noi si familiile noastre. Sanatatea conteaza in primul rand . Sanatatea voastra si a celor dragi. Rugati-va sa-i aveti cat mai mult printre voi, pentru ca timpul nu se intoarce si viata asta este atat de scurta si de nedreapta uneori. Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun,ia sa vedem: in primul rind sa fim sanatosi si sa ne intelegem ca si pina acum.Apoi sa imi gasesc un servici ,si ce mi-ar place cel mai mult sa facem cununia religioasa in Romania,dar asta om mai vedea. Ah,si inca ceva,sa slabesc vreo 10kg daca se poate ,sau chiar mai mult!!! Cam atit!! Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Sa fim sanatosi toti, inclusiv ai nostri de acasa! 2. Sa fiu mai optimista si mai sociabila. 3. Sa fiu o buna gospodina si o sotie model. 4. Sa fiu o mamica buna pentru Ana Maria, sa o cresc bine si sa ma pricep sa-i raspund la toate intrebarile pe care mi le va pune, ca acus' vine vremea lor. As vrea si sa reusesc sa-i gasesc un loc la cresa, ca sa nu ramana un copil nesociabil. 5. Sa reusesc sa-mi fac timp sa ma ocup si de mine si sa ajung in sfarsit la greutatea visata (deja sunt pe drumul cel bun, am slabit 5 kg si mai am inca pe atatea de dat jos). 6. Sa invat germana la perfectie, incat nici sa nu se mai prinda austriecele ca nu-s de pe-aici. 7. Sa imi gasesc un serviciu bun sau chiar ma bate gandul sa-mi deschid o firma. 8. Daca sotuletul meu se hotaraste sa ramanem in Austria, atunci ma gandesc sa ma apuc de echivalarea diplomei. Sa avem cu totii un an bun [cheers] in care sa reusim sa ne indeplinim toate aceste dorinte! Amelia si Ana Maria (1 an si 2 luni). [url]www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria[/url] Dincolo de nori este intotdeauna soare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand imi doresc sanatate multa pentru bb Ilinca[copil], fetitza noastra de 8 luni,pentru noi,ptr parinti; - sa avem eu si sotul meu parte de aceleasi clipe minunate ca cele dinaintea nasterii bb-lui, - sa am mai multa rabdare,sa fiu mai inteleapta si toleranta, - sa mai am timp si pentru mine, - sa intarc bb si sa mai slabesc si eu 5 kg, - si sa nu uit: sa nu am prea multe deplasari la serviciu. Cam atat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi propun ca de la inceputul anului sa pot sa ma duc la doctor sa imi rezolv problemele de sanatate,sa avem si noi un "pui motat"[copil],si o data cu incheierea acestui an imi doresc sa se incheie definitiv(in bine)prob.legislative, ca asa m-am saturat de tribunale...[xx(]cahhh!! VA PUPACESC! DOINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi propun sa nasc un bebe sanatos,frumos si destept,avand in vedere ca la inceputul lui martie 2004 o sa vina pe lume.De asemenea imi propun sa-i dau toata dragostea mea puiului pe care de abia il astept. Pupici multi si desi.Fie ca dorintele tuturor sa se implineasca!La multi ani cu multe bucurii! Simoneta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...