Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la anul imi propun...


Recommended Posts

Imi doresc sa nasc un (sau doi, nu conteaza) bebe sanatos (si daca se poate, fara probleme pentru mine). Sa fim sanatosi toti trei (mami, tati si bebita). Sa reusesc sa devin o mamica buna (sa ma descurc cu bebita), sa il fac fericit pe tati, sa avem pace, liniste si iubire in casa. Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 14 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pentru ca imi doresc tare mult un copil si de 1 an de zile se cam lasa asteptat ...voi adopta un copilas . Imi doresc sa am noroc in toate demersurile cu actele si sa ma indragostesc de un bb sanatos .. - sa avem sanatate si putere sa-l crestem frumos ...sa fie mandru de parintii lui ! cam atat pana la raportul de la jumatatea anului ! va doresc tuturor sa vi se indeplineasca dorintele ! blue
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1.foarte multa sanatate ptr mine,ptr sotul meu,ptr familia mea ; 2.liniste si pace in suflet si in casnicie ptr. noi si ptr familiile noastre; 3.un bebe sanatos ; 4. si inca odata sanatate ca sa putem sa le facem pe toate celelalte; SA NE INDEPLINEASCA DUMNEZEU DORINTELE SI SA NE DEA MULTA SANATATE LA TOATE ,DRAGELE MELE. ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la anul imi propun sa fiu mai optimista, mai rabdatoare, mai inteleapta. Imi propun sa ma plang mai putin, sa ma rog mai mult, sa fiu mai toleranta, mai ingaduitoare, sa fiu mai increzatoare si mai darnica. Sa fiu mai surazatoare si mai fericita. Imi propun sa acord mai mult timp lucrurilor cu adevarat importante in viata: prietenia si dragostea si ma rog ca Bunul Dumnezeu sa-mi daruiasca sanatate sa pot face fata tuturor incercarilor cer vor sa vina. Sa aveti un an mai bun cu totii si multa caldura in suflete, sa daruiti si altora. Cu mult drag, scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...