Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bust plin


liris

Recommended Posts

Stiu ca nu se uita doar la asta , si stiu ca , complexul meu vine de la imaginea asta vinduta peste tot : craci interminabili, pepenasi... Eu sunt maritata cu barbatul cel mai grozav din lume si de multe ori as vrea sa ma fac "mai perfecta" pentru el , mi-ar place sa fie mindru de mine. Binenteles ca lucrez si la alte capitole care sa ma faca mai "buna " ca nu-s totul sinii , dar a fi mai buna, mai intelegatoare mai atitea si atitea , tin de tine , le poti face , dar un bust aproape inexistent nu tine de tine. La un moment dat , avind cadere de par excesiva, doctora mi-a dat Diane 35 anticonceptionale . Nu au folosit nici ptr caderea parului (s-a oprit din cazut cind a vrut el ...ptr ca intre timp eu incetasem sa mai iau anticonceptionalele) si nici efect d'ala de care vorbim noi aici nu a avut ... Am doua prietene bune , surori si ambele sunt dotate , dotate... si de multe ori le spun in gluma : daca mi-ati da cite putin fiecare dintre voi si mie am fi toate suuuuuupeeeer....[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
By the way, ai vazut-o pe Kylie Minogue in ultimul ei videoclip "Slow" acolo exemplu de fara sani aproape si totusi e atat de sexy si dupa standardele barbatilor "perfecta"!!! deci se poate...si sotul tau cand te-a luat te-a placut pentru cum erai, nu? pupici[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic, citind ieri mesajele de la voi , mai ales ca unele dintre voi "sunteti ca mine" , insa sunteti mult mai putin complexate ... ajunsesem sa ma gindesc " fine " . Hai ca nu-i asa de rau , daca te uiti si la avantaje.....dar asta pina am deschis televizorul si am dat pe italieni (Rai Uno ) si era acolo un spectacol.... si erau acolo niste tipe [olala], ca mi-a fost destul de greu [q] sa revin la starea mea optimista de dinainte. Dar cum ziceam : sanatate sa fie ca-n rest toate-s apa de riu. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La nime problema e si mai mare. Dupa ce am terminat cu alaptatul am slabit foarte mult si sanii mei au scazut si sunt mai mici decat inainte sa raman gravida[bang]. Si ce frumosi erau cand alaptam...[il] ma uitam toata ziua in oglinda. Acum eu ce sa mai fac? Poate un alt copil[ups][:(] Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un alt [copil] mi se pare o solutie viabila ptr tine , de ce nu? si apoi ai grija sa nu mai slabesti "rau", faci sport si diete sanatoase si s-a rezolvat problema . Fetele eu am citit odata intr-un roman de novele de Ioan Grosan , era acolo o poveste ca o fata mincase nu stiu ce : macris, macese ceva de genul asta ...si ca asa devenise mai ceva ca Afrodita , ca sa folosesc o comparatie folosita deja aici. Si m-am gindit , oare o fi adevarat? Apoi mi-am zis , nu poate fi, daca exista solutie nimeni nu "mergea" la implanturi , oricine prefera sa fie totul cit mai natural si adevarat , nu falsuri[detectiv].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...