Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Telefoane gratuite in net !!!


Recommended Posts

Salutare in toate colturile lumii!!! Sä vä spun ce m-a invätat Alex al meu...este un program in net prin care se poate telefona gratuit...tot ce trebuie sä ai sint niste cästi cu microfon. Programul il puteti incärca de la www.skype.com si se poate schimba limba si pe romaneste!!! Trebuie sä-mi cumpär niste cästi misto, cä pe ale mele le-au jefuit copiii!![:D] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ma intereseaza foarte mult programul asta..repet intrebarea carolei..pot sa sun pe un tel normal(fix sau handy)sau interlocutorul trebuie sa fie la calculator cu casti pe urechi?? ..prea ar fi frumos sa suni oriunde... http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va raspund eu.De fapt este un program, ca si yahoo messenger, hotmail messenger, care foloseste partea audio.Cine are instalat programul pe pc, isi face un cont, si poate 'vorbi' cu altcineva doar daca are acelasi program si cont.Se trece la contact id-ul celuilalt, si grafica este cea a unui telefon, cu tarait si raspuns sau refuzat.Nu se pot accesa numere particulare de telefon(mobil sau fix), ci doar folosi programul ca si telefon.Calitatea este excelenta, fara intreruperi si intermitente. Absolut necesar microfon si boxe-casti.Depinde acum, daca celalat nu are microfon, va poate auzi, dar nu il puteti auzi.dar un contact se face oricum. Sper ca ati inteles, daca mai sunt intrebari, va raspund. Nu poate fi folosit decat cu Windows Xp si 2000.Celelalte nu merg. 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...