Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ajutati-ma sa o ajut pe Andreea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dumnezeu sa-i dea sanatate micutei si voua celor care ati fost sufleteste alaturi de ea si parintii ei. Ma bucur ca am citit si vestile bune de la sfarsit, pentru ca incepusem sa plang ca nebuna. Nimeni nu merita asa ceva, dar un copilas de 4 ani... Sa auzim numai de bine! Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Sunteti minunate si nu stiu cum sa va multumesc. Ceea ce faceti voi este adevarata omenie. Fetita, cum v-a spus si Lix nu a mai vomitat ieri. Mamica a inceput sa-si revina psihic si vreau sa va spun ca asta s-a intamplat si datorita faptului ca i-am povestit despre eforturile pe care le fac prietenele mele pentru a o ajuta - pe ea si pe Andreea. Asa mi-a spus la telefon: am reusit sa-i insuflu increderea ca nu sunt singure pe lume. Si cum starea mamicii se transfera si la copil, sunt sigura ca si acest lucru a contribuit la faptul ca Andreea se simte mai bine. Nu stiu cui sa-i multumesc mai intai. Mirela a spus ca, daca mai multi oameni ar fi ca Lix ar fi altfel si in Ro. Eu vreau sa spun ca am primit o multime de mesaje si de la alte mamici. Deci, va multumesc din tot sufletul meu de mama la fiecare in parte si tuturor la un loc. Va tin la curent [i] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...