Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ajutati-ma sa o ajut pe Andreea


Recommended Posts

Cristina, trimite-mi, te rog, pe Mesaje Private sau email (mai bine pe email) modalitatea in care le pot contacta pe Sanziana si Andreea - mobil (daca au...), sectia si salonul in care sunt internate, ora de vizita (as vrea sa evit sa ma cert cu portarul...) si voi incerca sa le vizitez vineri sa le ajut cum pot. Numai bine, Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa le dea Domnul sanatate si putere sa treaca si de hopul asta. O sa se faca bine, sunt sigura, nu se poate altfel!!! Fetita este o luptatoare, iar mamica ei .. ce sa mai zic, un suflet urias! Iti tinem pumnii, Andreea, sa auzim de bine! iar voi, fetelor, sunteti minunate, pur si simplu minunate! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vesti bune! Am fost astazi la spital si am intalnit-o pe Andreea. Arata bine , este foarte frumoasa,are niste ochi migdalati- este frumoasa si dezghetata. Se pare ca a trecut perioada critica-ne-a povestit mama ei ca weekendul trecut era saracuta cu burtica umflata,se invinetise la fata, nu i se schimbau sondele- lumea din salon susotea deja ca moare; poate de aici copilul a auzit si i-a spus educatoarei. In numele mamei ei multumiri tuturor celor care s-au mobilizat s-o ajute. Ne-a spus ca acum trece doctorul si o vede si seara si ca toata lumea e mai atenta. M-am intalnit cu o doamna tot de pe site si mai venise cineva cand plecam noi. Fetita primise jucarii, era imbracata cu un trening nou (si el cadou). Purta pampersi totusi pentru ca face pipi f des (nu se stie inca daca asta e normal sau nu) Personal cred ca ajutorul este binevenit in continuare (bani si chiar hainute)pentru ca mai are doi copii acasa. Mama ei este destul de rezervata, spune greu ce are nevoie asa ca mi-am permis eu sa postez. Ne-a spus ca va rezolva cu doctorul la externare (marti, 2 dec) caci intr-adevar el nefiind sigur de reusita nu a vrut sa ia bani inainte. Am ramas oricum impresionata de efectul extraordinar pe care l-a avut strigatul de ajutor lansat de Cristina . Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...