Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu vreau sa fie ingeras !


Recommended Posts

Acestea au fost cuvintele lui Alex cand i-am spus ca fratirul lui, Andrei va fi ingeras. Am simtit o durere cumplita cand ochii lui mici si frumosi s-au umplut de lacrimi si s-a ascuns sub patura sa nu-l vad. " De ce ai zis ca ni l-a dat Dumnezeu si acum vrea sa-l faca ingeras?! Eu nu vreau sa fie ingeras pentru ca nu pot sa-l mai vad niciodata; nici cand creste, niciodata." M-au sfasiat cuvintele lui daca nu eram eu destul de indurerata. Nu cred ca exista durere mai mare ca acea a unei mamici care isi pierde fiul. Simt un foc care-mi parjoleste intreg sufletul si imi vine sa ies in mijlocul strazii sa-mi strig durerea din suflet; totul mocneste in inima mea de teama de a nu-l face pe Alex sa sufere mai mult. Nu stiu poate m-au condamnat unii, dar eu nu am putut merge la inmormantarea micului baietel, am vrut sa-mi ramana imaginea lui de la maternitate; n-am putut sa particip. Vreau sa va multumesc din suflet ca ati fost alaturi de noi si ne-ati simtit durerea si disperarea; conteaza mult sa stii ca sunt niste suflete alaturi de tine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi pare rau pentru tine, nu e o durere mai mare decat cea pe care o suporti tu acum. Fii puternica si gaseste-ti resurse sa mergi mai departe si poate intr-o zi o sa mai faci un pui. Chiar daca nu Il intelegem, Dumnezeu nu hace lucruri la intamplare. Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...