Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu vreau sa fie ingeras !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Lucia nu cred ca te condamna nimeni... nici eu nu cred ca as fi suportat privelistea. Micul tau e bine acum: nu e nici durere, nici intristare, nici suspin... e bine pentru el[flo] Noi cei ramasi in urma il plangem.. normal, ar fi putut sa ne incante... ar fi putut multe... Nu te intrista... Alex trebuie sa aiba un sprijin. Multa putere si sper sa va ajute Dumnezeu sa treceti cu bine peste atata durere...[pup] Nici nu stiu ce sa mai zic...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragul de el, isi dorea tare mult acest fratior. [:(] Spune-i lui Alex, ca Andrei il va veghea de acolo de sus, ii va fi tot timpul alaturi, va avea grija de el. Lucia, eu nu am putut sa-mi conduc fetita la gara, pt. o mini vacanta. Mi-am luat ramas bun de la ea, acasa. Nu am vrut sa-mi vada tristetea din suflet, sa ma vada cum plang, as fi facut-o si pe ea, sa planga. Nu cred ca este de condamnat faptul ca ai vrut sa pastrezi imaginea lui vie. Fii tare, Alex are nevoie de o mamica vesela si fericita care sa-i poata aduce un nou fratior. Multumim ca impartasesti cu noi, tristetea si durerea ce te macina ![asia] Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 10 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante! ca mamica stim toate ca cel mai drag pentru noi este sufletelul pe care am simtit in noi timp de 9 luni. Nimic nu il poate inlocui, locul lui va ramane vesnic in inimile voastre. Dumnezeu sa va intareasca, si priviti viata inainte. Mai apare soare si pe cerul vostru si va veni vremea cand va hotarati pentru un bb pui. Marika si Kitti&Ionel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...