Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de aug-sept. 2003 (5)


vilma

Recommended Posts

buna! va scriu cu ultimele puteri ca bb erik nu's ce are de la o vreme e tare dificil cu colicosii lui! in fiecare seara am scandal dupa baitza, nu mai stiu la ce ora sa o fac sa fie bb fericit! mai incercam o varianta su daca nu tace, gata, las copilu' jegos, nu il mai spal![:D] erik in ultima vreme are afinitati numai pt tatal lui, "se converseaza" de mama focului, ii povesteste:"tati sa vezi ce m-a durut burta, pana n-a iesit partzul ala nu m-a lasat durerea!". cum il tatal lui in brate tace malc si la mine urla ca din gura de sarpe, ca uneori am senzatia ca ii torn otrava pe gat! fetelor, va suparati daca intarziem un pic la intalnire? ora noastra de trezire e 11 ziua![:I] pana papam, pana ne mai foim, mai dureaza un pic! la noi a venit deja si mos craciun si nicolae in persoana soacra-mii, sa-i dea D-zeu sanatate! ne-a cadorisit pe toti trei cu o gramada de lucruri! asa soacra mai rar! de abia astept sA NE VEDEM LA MALL, SPER SA NE RECUNOASTEM! va urez numai sanatate, spor la cadouri si mie imi urez "nervi de otel! Oana si bb Erik http://community.webshots.com/user/oana_noemi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oana, te felicit pentru soacra ta. A mea, aseara, asa ca de "bun" ramas, mi-a spus "ce te-as plesni, fetito" si facea gesturi asa cu palma de parca-parca mi-ar da una si ca sa o pup in fund si multe alea. Imi venea sa o apuc de par. Eu tocmai eram la tel. cu mama. Bine ca au plecat. Problema e ca eu si Alex ne-am certat ca niste ciini pe toata perioada asta si cam greu se va indrepta ceva...daca se va indrepta[q]. Chiar s-au spus si cuvinte ca: divort si plecat in Romania. Nu stiu cum de s-a ajuns la asa ceva, ca de cind au venit ei s-a schimbat la 180 de grade. Nici nu mi-am inchipuit ca poate fi asa, el care e un om extraordinar de bun. Dar poate revine la sentimente mai bune. Ma simt ca naiba, sufar intens si-mi plinge inima in mine. Stiu ca e off topic, dar uite ca simteam nevoia sa ma descarc. Mama, saraca, era sa scape tel. de suparare. Aseara am adormit amindoua in camera la Emma, ca am iesit afara de nervi si am stat vreo 3 ore sa ma racoresc. Sper ca Emma sa nu fi racit, ca o vad ca tuseste un pic. S-a trezit de vreo 3-4 ori as' noapte, i-am pus termometrul, febra nu avea...sint asa de obosita de parca am carat pietre. Cred ca mai mult psihic, decit fizic. http://community.webshots.com/user/emma_ana http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...