Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de mai-iunie 2004 (7)


vilma

Recommended Posts

Ce ma bucur ca ai scapat de belele flaviutza!!! Mey sper ca la magazinele astea se gasesc si hainutza pt. gravidutze mai mai. Eu sunt inalta si nu prea imi gasesc de obicei haine, peste tot nu se gasesc decat pana la marimea 40-42. Cred ca burtica mea nu prea se vede pentru ca sunt mai voinica. Probabil ca altfel se vede la o persoana mignona si altfel la un dinozaur ca mine. Madutza [gravi] & ingerasul din burtica de 15 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai dar e chiar deranjanta kestia asta sa il simti bine mersi din sapt 16, ca la mine misca bine bine in josul burtii..si dintr-o data nimic nimic..a...mint, mi-a miscat ieri odata, exact deasupra de buric.. apropo am auzit ca la unele burtici se aude inimioara cum bate..cum fac? ma rog, nu eu, taica'su...pune pur si simplu urechea la burta mea? cu kilutele cum stati? io am cam slabit, nu prea am kef de mancare, mananc doar tone de mere si morcovi..tre sa ma pun pe mancare, dar parca mi se cam intoarce cand simt ceva miros de papa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E o poveste mai lunga... Dar v-o spus: Sotul meu, spre deosebire de mine, e pudic si s-a ferit de cea mica. Personal, cred ca o oarecare deschidere scuteste copilul de curiozitati pe care oricum va vrea sa si le satisfaca... Cum spunea, pudicul familiei s-a ferit pina cind, intr-o zi, Ioana l-a urmarit in dormitor incercind sa vada ceva si a avut loc urmatoarea discutie (doar intre ei doi, eu am tras cu urechea): - Tati, ai si tu ca baietii de la mare?... (tati speriat) - Ce sa am? - Stii tu, tzurtzure... (tati speriat) - Asa au toti baietii... (Ioana persista) - Si tu, tati? (tati rusinat) - Da... (Ioana incintata) - Bine. Si a plecat multumita. Aseara am lasat-o sa se uite pentru ca de fapt tati stia ca ne uitam (nu se vedea nimic) si rideam de el amindoua... Distractie ca fetele... Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flaviutza, pune burtica pe lactate acum. din saptamana 13 se formeaza oasele si daca nu vrei sa ai probleme cu calciul trebuie sa bagi laptic, sub orice forma. eu am +3/4kg!!! hei Irinusha, se pare ca o sa castig pariul cu 100 kg [:p] Madutza [gravi] & ingerasul din burtica de 15 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...