Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haine gravida


flaviutza

Recommended Posts

Fetele din provincie in special, voi de unde v-ati luat hainutze de graviduta? salopetele, bluze si mai ales pantaloni cu talie larga? pe mine de-abia ma mai incap pantalonii vechi, aia care erau mai larguti, in tot orasul nu e nici un magazin specializat, am cautat ieri toata ziua, nici macar o salopeta n-am gasit! m-a pus nu stiu cine sa duc material la o croitoreasa, singura pe care am gasit-o, si mi-a facut niste pantaloni nasoli de tot, pe elastic, arata super jalnic! credeti-ma ca mi-am bagat nasul si la second handuri, poate-poate.. cu bluzitele o rezolv mai usor, imi iau largute si rolling-uri, da' ce ma fac de pantaloni?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Flavia, nu stiu de unde esti asa ca iti voi spune in Cluj un magazin de unde mi-am luat eu pantaloni(ii port de la 5 luni, acum sunt in a 9-a).Magazinul Rialda, din Piata Unirii.Sunt foarte multumita de ei, au in fata o bucata din ceva elastic(lycra pare a fi) si se muleaza pe burtica pe masura ce creste. [pup]Dana. http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat si blugi si fuste de la Mini Prix. Daca e unul in orasul tau, du-te cu incredere. Au fuste de blugi si velur foarte misto si elastice, blugi elastici, care se inchid in fata cu snurulete de piele reglabile (fara fermoar,nasturi, etc) si tot felul de alte lucruri care iti vor placea. Au si haine speciale de gravide dar masurile mi se par cam mari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat si blugi si fuste de la Mini Prix. Daca e unul in orasul tau, du-te cu incredere. Au fuste de blugi si velur foarte misto si elastice, blugi elastici, care se inchid in fata cu snurulete de piele reglabile (fara fermoar,nasturi, etc) si tot felul de alte lucruri care iti vor placea. Au si haine speciale de gravide dar masurile mi se par cam mari. A, si preturile sunt foarte acceptabile: blugii: intre 300-450000 lei, fustele cam tot asa. Hainele speciale de gravide care se gasesc la noi mi se par oribile si exagerat de scumpe. Oricum, sunt de nepurtat! Uite diferenta: http://www.bebelusultau.ro/produse.php?categorie=Haine+gravide+Rococo si http://www.naissancematernity.com/catalog/shop_f02.html Primul link este cu ce gasesti in magazinele de gravide si al doilea arata cam ce gen de haine se gasesc si la mini-prix! Mult succes! Ioana[gravi] in 20 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...